Materials Analyst - skrátený úväzok. Vhodné pre študentov.

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Partizánske, Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.Mzda závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie taktického nákupu, vytváranie objednávok a komunikácia s “Buy to Sell” dodávateľmi.
Vytvárať, spravovať, kontrolovať a usmerňovať objednávky a ich včasné dodanie do Európského distribučného centra.
Zodpovednosť za včasné dodanie materiálu v požadovanej kvalite a množstve.

- pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Honeywell
- kariérny rast
- preplácanie 60% cestovného
- príspevok DDS 3.pilier
- stravovanie v podnikovej jedálni (výber 5 druhov jedál, príspevok zamestnanca 0,85 Eur)
- bezplatné asistenčné služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (právna a
finančná poradňa)
-výučba cudzích jazykov priamo vo firme
- čisté a bezpečné pracovné prostredie
- bohatý sociálny balíček (masáže, lyžovačka, turistika, divadlo, športový deň, vianočný
večierok, dni zdravia a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

SAP - výhodou
Microsoft Excel
Microsoft Word
Časová flexibilita, komunikačné, organizačné a vyjednávacie schopnosti.

Honeywell is a $40 billion diversified Fortune 100 leader with more than 131,000 employees in 100 countries around the world. Our core businesses – Aerospace, Building Technologies, Safety and Productivity Solutions and Performance Materials and Technologies – are leaders in their respective industries, driving solutions that make people’s lives better every day. Chances are that there are Honeywell products all around you right now.

Kontakt

Kontaktní osoba: Marek Tomic
E-mail: poslat životopis
ID: 4054016  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.