Operatívny nákupca

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Stará Turá, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude navrhnutá individuálne podľa ponúknutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nákup a objednávanie materiálu podľa požiadaviek systému, aktuálnych potrieb spoločnosti v súlade s platnými inštrukciami a pravidlami spoločnosti (vrátane špecifických požiadaviek zákazníka)
Pri nakupovaní materiálu zabezpečuje neustále pokrytie výrobných procesov materiálom s ohľadom na definované ciele spoločnosti
Zabezpečiť maximálnu možnú mieru flexibility jednotlivých dodávok voči meniacim sa požiadavkám
Neustála kontrola chýbajúceho a meškajúceho materiálu na dennej báze, hľadanie poskytovanie riešení
Preverovanie materiálovej dostupnosti podľa zmenených požiadaviek jednotlivých zákazníkov
Podpora nákupu pri interných projektoch
Kontinuálne zlepšenie tvorby materiálového manažmentu, navrhuje riešenia
Zabezpečenie potrebných informácií pre proces zmenového konania ECO
Neustále uistenie sa, že všetky potrebné informácie súvisiace s nakupovaním materiálu sú riadne a bez omeškania zaznamenané do systému spoločnosti (Wise Time)

Ponúkame Vám
- ročná odmena na základe dosiahnutých výsledkov
- pružná pracovná doba
- motivujúce finančné ohodnotenie
- medzinárodne stabilné prostredie v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príležitosť kariérneho rozvoja
- príspevok na dôchodkový pilier, pravidelné vzdelávanie, stravovanie ...
- ďalšie zaujímavé výhody - podrobnosti o pohovore

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Nemecký jazyk –aktívne
SAP,MS Office – pokročilý
Vyjednávacie zručnosti, tímová práca, komunikačné zručnosti
Odolnosť voči stresu, precíznosť, zodpovednosť
Anglický jazyk - výhoda

Honeywell is a $40 billion diversified Fortune 100 leader with more than 131,000 employees in 100 countries around the world. Our core businesses – Aerospace, Building Technologies, Safety and Productivity Solutions and Performance Materials and Technologies – are leaders in their respective industries, driving solutions that make people’s lives better every day. Chances are that there are Honeywell products all around you right now.

Kontakt

Kontaktní osoba: Marek Tomic
E-mail: poslat životopis
ID: 4055812  Datum zveřejnění: 5.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac