Pracovná zmluva priamo od Elster / Honeywell. Hľadáme šikovných mechanikov / operátorov do výroby.

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Stará Turá, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,1 EUR/hod.+ 25 € dochádzkový bonus + 13. plat + príplatky a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Čo je náplňou práce?

* Kompletizácia ( montáž) domových plynomerov
* Práca na moderných výrobných linkách
* Overovanie funkčnosti plynomerov
* Balenie hotových výrobkov a príprava na expedíciu

* Miesto výkonu práce: Stará Turá
* Práca na 3 zmeny (autobusová doprava na všetky zmeny zabezpečená)

* Nemusíte sa báť, všetko Vás naučíme a na pozíciu Vás dôkladne zaškolíme v tréningovom centre

Ponúkame Vám
* Bezplatný firemný autobus:
1. Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, poliklinika – Stará Turá, Elster a späť
2. Nová Bošáca – Zemianske Podhradie – Bošáca – Dolné Srnie – Moravské Lieskové – Bzince pod Javorinou– Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – - Stará Turá, dom služieb – Stará Turá, Elster a späť
3. Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elster a späť

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Klimatizované výrobné priestory
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 25€
* Zabezpečená teplá strava počas všetkých prac. zmien
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* 13. plat
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Vstupenky na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Počet rokov praxe

1

* Ukončené stredoškolské vzdelanie
* Prax v strojárskej výrobe výhodou
* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
* Chuť učiť sa novým veciam
* Samostatnosť, precíznosť, tímový hráč

Honeywell is a $40 billion diversified Fortune 100 leader with more than 131,000 employees in 100 countries around the world. Our core businesses – Aerospace, Building Technologies, Safety and Productivity Solutions and Performance Materials and Technologies – are leaders in their respective industries, driving solutions that make people’s lives better every day. Chances are that there are Honeywell products all around you right now.

Kontakt

Kontaktní osoba: Marek Tomic
E-mail: poslat životopis
ID: 4056045  Datum zveřejnění: 2.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 5,1 EUR/hod.