Plánovač výroby (Ref. č.: 00268376)

Honeywell, spol. s r.o.

Nitrianska cesta 503/60, 958 01 Partizánske, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa uplatniť v oblasti plánovania výroby a používať anglický jazyk na dennej báze? Toto všetko môžete u nás v Honeywell na pozícií Plánovač. Vašou dennou náplňou práce bude:

* sledovanie plnenia plánov vo výrobe,
* schvaľovanie a potvrdzovanie plnenia objednávok od zákazníka,
* dohliadanie na včasné dokončenie objednávok, v čo najkratšom čase, najlepšej kvalite a za najlepšiu cenu,
* včasne zavádzanie zmien vo výrobnom pláne v prípade potreby,
* definovanie hlavných priorít a starostlivosť o plynulosť výroby,
* pravidelný reporting a vedenie meetingov o prioritách.

*Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou (neustále zlepšujeme naše procesy pomocou Lean & Six Sigma procesu).
*U nás máte istotu stáleho príjmu.
*Otvoríme Vám dvere pre odborný a kariérny rast.
*Dostanete jeden plat navyše - 13. plat.
*Stravovanie máte zabezpečené priamo na pracovisku - príspevok nad rámec zákona, taktiež pitný režim.
*Príspevok na dopravu do práce až do výšky 60%.
*Možnosť využiť náš bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajniach, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky).
*Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.
*Pracovná zmluva na dobu neurčitú priamo so spoločnosťou Honeywell.
*Vecné odmeny za Vaše nápady na zlepšenie výrobných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - základy

Vodičský preukaz

B

* Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.
* Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 2 roky.
* Schopnosť pracovať v rýchlom tempe a odolnosť voči stresu.
* Stotožnenie s výrobou, pochopenie procesov v závode nutnosťou.
* Znalosť SAP alebo podobného programu.
* Priateľská osobnosť, schopnosť učiť sa nové veci, komunikatívnosť.
* Anglický jazyk na pokročilej úrovni-budete komunikovať so zahraničnými kolegami.

Staňte sa ešte dnes súčasťou Honeywell tímu a naštartujte svoju kariéru. Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, zaujímate sa o svet automobilového priemyslu, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho špičkového tímu, tak neváhajte a urobte prvý krok zaslaním Vašeho životopisu. Honeywell prináša vyšší výkon pre Vašu kariéru.

Nitrianska cesta 503/60
95801 Partizánske
ID: 2681697   Datum zveřejnění: 16.2.2017