Inženier údržby

Honeywell, spol. s r.o.

Námestie Dr. A. Schweitzera, 194 194/1, 916 01 Stará Turá, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na pozícii Inženiera údržby máte na starosti poskytovanie technologickej podpory úseku výrobných zariadení a optimalizáciu výroby prinášajúcu znižovanie nákladov, zvyšovanie produktivity, kvality a zlepšovanie definovaných ukazovateľov.
• Na starosti budete mať výrobné linky na výrobu kvantometrov (ruční pneumatické/elektrické skrutkovačky, vyvažovacie zariadenie, tlakové skúšačky).
• V prípade porúch budete hľadať príčiny výpadkov z linky.
• Nastavenie a prevádzanie preventívnej údržby
• Zaškolovanie pracovníkov na danom úseku
• Spolupráca pri zavádzaní novej výroby

• flexibilná pracovná doba
• každoročné prehodnocovanie platu s dôrazom na aktivitu a flexibilitu zamestnanca
• príspevok na šport a kultúru
• možnosť odborného i kariérneho rastu – stále rastieme a preto sa šikovným ľuďom sa medze nekladú
• práca vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
• 13. plat, dochádzkový bonus
• Stravovanie v jedálni priamo vo firme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Minimálne 1. stupeň VŠ v strojárenstve (mechanika, mechatronika) nebo elektrotechnike
• Prax je výhodou, nie podmienkou
• Základná znalosť SolidWorks, resp. iného 3D modelovacieho programu
• Manuálna zručnosť
• Angličtina na komunikatívnej úrovni
• Komunikatívnosť – budete jednať s generálnym riaditeľom i operátormi vo výrobe
• Teoretická znalosť nástrojov 6 Sigma a Lean

Staňte sa ešte dnes súčasťou Honeywell tímu a naštartujte svoju kariéru. Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, zaujímate sa o svet automobilového priemyslu, chcete využiť svoje znalosti, skúsenosti a stať sa súčasťou nášho špičkového tímu, tak neváhajte a urobte prvý krok zaslaním Vašeho životopisu. Honeywell prináša vyšší výkon pre Vašu kariéru.

Adresa spoločnosti

Honeywell - Elster
Námestie Dr. A. Schweitzera, 194 194/1
916 01 Stará Turá
ID: 3128906   Datum zveřejnění: 3.8.2017