Zákaznický poradce v Denon Store

HORN DISTRIBUTION (CZ) s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
pracovat ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká je naše role?

1. Pomáháme klientům při výběru a prezentaci našich kvalitních produktů.
2. Poskytujeme vysoce kvalitní produktové poradenství a nabízíme další rozšiřující služby související s produktem.
3. Navazujeme dlouhodobé kontakty s našimi klienty.
4. Stanete se kolegou, kterého dokáží podpořit ostatní kolegové, fungujeme jako jeden tým, kde každý pomáhá a podporuje druhého.
5. Neustále na sobě pracujeme formou odborných školení a kurzů, pracujeme na přehledu nejen hudebních novinek.

Co se vám u nás bude hodit?

1. Umíte rozeznat potřeby klientů a pomoci s výběrem.
2. Trestní bezúhonnost .
3. Nebojíte se oslovit zákazníka jako první.
4. Máte obchodního ducha a zajímáte se o elektroniku.
5. Ochota pracovat na svých znalostech, dovednostech a neustálém zlepšování.

Co by vás ještě mohlo zajímat?

1. Nastoupit můžete ihned nebo po domluvě.
2. Trváme na řidičském oprávnění skupiny B.
3. Výhodou je znalost angličtiny a dalších jazyků.

Kam jdeš pracovat?

Praha 4 - Chodov 148 00
Westfield Chodov
Roztylská 2321/19

Informace o pozici:

Druh pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou, druhá smlouva možná na dobu neurčitou.
Požadované vzdělání: SŠ nebo VOŠ s maturitou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč se Vám bude u nás líbit?

1. Máte rádi hudbu a vše, co s ní souvisí, tak jste na správné adrese.
2. Nejsme klasický obchod, kde jde o prodej, dbáme na co nejlepší zákaznický servis, nabízíme nejen audio-elektroniku, ale především zákazníka musí těšit dobrý výběr, naslouchání, profesionální poradenství a přátelské jednání.
3. Stanete se součástí sehraného a profesionálního prodejního týmu.
4. Díky našim interním školitelům Vás vyškolíme v oboru elektro a zlepšíme Vaše prodejní dovednosti.
5. Dbáme na to, aby náš odborný poradce byl reprezentativně oblečen a působil na úrovni.
6. U nás máte jistotu práce i v případě dalšího lockdownu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

audio-video; zvuk; elektronika; prodej; zákaznický servis, prémiové produkty

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dostupnost, prodejní dovednosti, komunikativnost, schopnost studovat potřeby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Denon Stores jsou moderní prodejny s elektronikou umístěné v největších nákupních centrech v Evropě. Nabízejí nejkvalitnější vybavení světových značek jako: Denon, Maranz, Focal, Naim, Dali nebo Bang & Olufsen. Naše salony jsou místa plná luxusního zvuku, ušlechtilých materiálů a elegantních forem, kde si každý znalec zvuku té nejvyšší kvality přijde na své. Naši poradci poskytují služby na nejvyšší úrovni.
Denon Stores patří do skupiny Horn Distribution S.A., která již 30 let působí na 13 evropských trzích, včetně Česka, Polska, Německa, Maďarska a Litvy.
Více se o nás dozvíte na www.salonydenon.cz.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4327042  Datum zveřejnění: 14.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc