Reagujte bez životopisu

Pomocná kuchařka

Horská Chata spol. s.r.o.

Místo práce
Deštné v Orlických horách, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2022
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 36 000 Kč/měsíczákladní čistá hodinová mzda 150Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanec na pozici pomocné kuchařky bude pracovat v horském penzionu a připravovat přílohy, saláty, smažená jídla, předchystávat jídlo v surovém stavu, pomáhat servírovat jídlo, mytí patřičného nádobí, údržba pracovního prostoru a fasování surovin. Práce se vykonává formou krátkého a dlouhého týdne (2/5dnů). Samostatná doprava do práce -možnost příspěvku na dopravu. Svoz zaměstnanců pouze v okruhu 5km od místa výkonu práce. Máme spolupracující a dobrý kolektiv.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnu dovolená - v době dovolené, kdy je krátkodobá uzavírka provozu zaměstnanec dostává mzdu. Stravování v práci.

Informace o náboru

Bližší informace a postup se dozvíte na uvedeném telefonu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikace, spolehlivost a pečlivost, zbytek jsme schopni naučit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme malý horský penzion, který byl původně založen na rodině. Aktuálně provozujeme k ubytovacím službám i restauraci pro veřejnost. Nacházíme se ve středisku Deštného v Orlických horách. Naším záměrem je dávat hostům kvalitní stravovací služby v příjemném prostředí a pěkný zážitek z hor.
ID: 4245426  Datum zveřejnění: 24.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc