Náš tým je otevřen novým kolegyním a kolegům...

Hledáš novou příležitost a baví Tě obchod?
V prostředí optiky, jako obchodnice či obchodník, můžeš doslova ovlivňovat lidské vidění!

Náš zákazník nám při nákupu brýlí dává velkou důvěru a my ji nesmíme zklamat, na tom stojí úspěch naší firmy. Proto je potřeba, aby ses naučil/a spoustě nových věcí téměř v úrovni rekvalifikace na očního optika – člena našeho kolektivu. Připrav se na zajímavé, avšak nelehké období, plné nových vědomostí z oblasti obchodní komunikace, estetiky brýlí, oční optiky a pracovních postupů naší společnosti. Ale neboj se! Naše firemní kultura se vyznačuje tím, že se z případných chyb učíme všichni dohromady.

Po zvládnutí celkového zaučení se můžeš těšit na samostatnou a kreativní práci. Spokojenost a nadšení zákazníka bude záviset na odvedené práci celé firmy, tedy i Tvojí.

Za čím si stojíme

Jsme malá rodinná firma, která má hodně nápadů a chce je v nejbližší době realizovat. Ve světě oční optiky jsme 28 let. Nejsme však dinosaury, ale vítáme technologický pokrok. Věříme, že obchod je hybnou silou vývoje člověka. Odlišujeme obchodního konzultanta, resp. obchodníka od prodavače nebo dokonce podavače.

Tvůj vklad

Rekvalifikace v oboru oční optika není snadná, vše budeš pravděpodobně zvládat se středoškolským vzděláním s maturitou a výše. Ostatní je aktivita, píle, vůle...
Uvítáme i absolventa!

Tvoje odměna

V souladu s naší filozofií Ti poskytneme veškerou podporu a zaškolení, profesní vzdělávání a prostor pro dlouhodobé zlepšování a růst.

Výsledky a samostatnost jsou u nás vysoce ceněny, výše než standardně v oboru očních optik.
Mzdové ohodnocení je rozděleno na pevnou a pohyblivou složku, která je přímo úměrná obchodním výsledkům daného měsíce. Vše bude záležet jen na Tvé aktivitě. Během rekvalifikačního období, než se staneš samostatným členem Horusu, můžeš očekávat minimálně 23.000 Kč.

Benefitem jsou další finanční poukázky za cílený prodej a zvýhodněný nákup pro Tebe i Tvé rodinné příslušníky.

Co je třeba udělat?

Pokud Tě naše firma a výzva zaujaly, neváhej a oslov nás.
Náš kolektiv se na Tebe již těší!

Spolu se životopisem napiš krátkou zprávu o tom, jaké chování obchodníka jsi ve svém životě kdy ocenil/a? Co Tě na takovém zážitku zaujalo? Kde to bylo?

Obojí pošli na [email protected]

Předpokládaný termín uzavření výběrového řízení je 30. 6. 2019, ale rozhodující je splněný cíl = správný parťák v týmu

Nezbytné detaily

Horus Optik, s.r.o.,
Ohmova 271, 109 00 Praha 10

Kontaktní osoba:
Petra Andělová, email: [email protected]

Poslat společnosti životopis
ID: 3679654  Datum zveřejnění: 29.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 35 000 Kč/měsícVýsledky a samostatnost jsou u nás vysoce ceněny. Výše než standardně v oboru očních optik. Mzdové ohodnocení je rozděleno na pevnou a pohyblivou složku, která je přímo úměrná obchodním výsledkům daného měsíce. Vše bude záležet jen na Tvé aktivitě. Během