Recepčná / Recepčný

Alpenhof Hotelbetriebs GmbH

Miesto práce
Am Alpenhof 1, 8685 Steinhaus am Semmering, Rakúsko
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotela Alpenhof***+ na Semmeringu hľadáme RECEPČNÚ/ RECEPČNÉHO s praxou na recepcii v hoteli.

Náplň práce: práca s hosťami, vybavovanie telefonátov a emailovej korešpondencie vrátane rezervácií, práca s rezervačným systémom PROTEL, check-in a check-out vrátane vystavovania účtov a fakturácií, správa on-line portálov (napr. Booking, a dalsich…), pomoc pri rôznych marketingových, interných a asistenčných úlohách zo strany riaditeľa, udržiavanie hladkého a bezproblémového chodu recepcie a riešenie každodenných recepčných úloh a problémov, úzka komunikácia s ostetnými oddeleniami hotela.
Aktívna znalosť nemčiny slovom a písmom nutná a dobrá znalosť angličtiny! Znalosť maďarského jazyka výhodou.

Výhodné platobné podmienky! Ubytovanie v hoteli zdarma.

Životopisy prosím zasielať s fotkou a telefónnym kontaktom na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, organizačný talent, dobré znalosti MS-Office, flexibilita, zodpovednosť a spolahlivosť

Horský hotel Alpenhof umístěném v lyžařském středisku Semmering/Stuhleck 70 km od Vídně s více jak 10 letou tradicí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1624763  Datum zveřejnění: 17.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou