Čašník/čašníčka

Hotel *** Karpatský dvor

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí v reštaurácii ( raňajky + večere )
- celková starostlivosť o bar a rajón
- práca s pokladňou

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, príjemné pracovné prostredie , mladý pracovný tím a dobré zárobkové možnosti , balík zamestnaneckých výhod.
Ubytovanie v novopostavenom ubytovacom zariadení v samostatných izbách pre každého zamestnanca s vlastným soc.zariadením, internetom a TV ako aj celodenné stravovanie ZDARMA , využitie welness zariadenia v čase voľna. Celodenná strava pre zamestnanca ZDARMA.

Prosíme záujemcov o túto pracovnú pozíciu , aby svoje profesné životopisy posielali v jazyku slovenskom . Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov, ktorý budú spĺňať nami zadané kritéria . Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti. Po ukončení výberového konania
budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme zdvorilé príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť GASTRO-PEN s.r.o. sa zaoberá hotelovými a reštauračnými službami.
Hotel *** Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3317738  Datum zveřejnění: 4.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800-1000