Čašník - Barman

MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 410/7, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Nástup je možný po dohode okamžite.. inzerát platný do ZMAZANIA
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijimanie objednávok ( obchodovanie )
- priamy predaj jedál a nápojov ( obchodovanie )
- zabezpečovanie zakazníckeho servisu ( príjemná komunikácia vy - zákazník )
- v skratke... :) určite vieš kam mierim :)

- super kolektív
- super veduci :-)
- práca v krásnej reštaurácií s letnou terasov
- TPP "pracovná zmluva" ( ak ti zmluva nevyhovuje je tu alternatíva dohody )
- ponúkame ubytovanie
- ponúkame stravovanie
- prípadne alternatíva stravovania vyplácanie stravných lístkov ( 3,38/deň)

Pre urýchlenie komunikácie odporúčame telefonický kontakt. Ak bude obsadené volajte prosím znovu .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Najlepšie Hotelová AKADÉMIA alebo odbor KUCHÁR ČAŠNÍK (nie je to však podmienka)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívnosť
- pozitívna nálada
- učenlivosť
- záujem posúvať seba a tým aj podnik
PS: však vieš kam mierim :)

Spoločnosť MARTINA s.r.o. prevádzkuje rodinný hotel v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice. V našej spoločnosti kladieme dôraz na individuálny prístup nielen k zákazníkom, ale aj k zamestnancom, ktorí tvoria srdce nášho hotela.
Našou víziou je neustály rast a preto rozširujeme tím o nových kolegov. Tešíme sa, že sa stanete jeho súčasťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3337470  Datum zveřejnění: 16.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou