Vedúci pracovnej skupiny

HP industrial company, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
júl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
32 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše projekty v Nemecku hľadáme nemecky hovoriaci personál na pozíciu: Vedúci pracovnej skupiny.

Pôsobnosť: celé územie Nemecka

Nástup: júl 2024

Trvanie prác: dlhodobo

Mzdové podmienky: 32,-€ / hod SZČO

Pracovný čas: garantovaných min 55 hod týždenne

Turnusy: 4-6 pracovných týždňov/1-2 týždne voľno (závisí od požiadaviek stavby)

Ubytovanie zabezpečené a hradené v súkromných domoch alebo apartmánoch

Kontakt: Martina Žabková, +421910228760, zabkova@hpindustrial.sk

  • zabezpečené a hradené samostatné ubytovanie v súkromí
  • úhrada faktúr pred termínom splatnosti
  • administratívna podpora

Informácie o výberovom konaní

životopisy zasielajte mailom:
zabkova@hpindustrial.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Podmienky:
-Znalosť NJ na komunikatívnej úrovni, min stupeň B2
-Skúsenosti s montážou potrubných trás a potrubných systémov
-Skúsenosti vo farmaceutickom, potravinárskom, petrochemickom, strojárskom alebo energetickom priemysle
-Samostatná znalosť čítania izometrie, 3D a technických výkresov výhodou
-Skúsenosti s vedením tímu pracovníkov

Spoločnosť HP industrial company, s.r.o. sa od roku 2009 zaoberá poskytovaním služieb v oblasti kontroly a koordinácie zvárania, NDT kontroly, kontroly kvality a poskytovaním potrubárskych, zámočníckych a zváračských prác s ucelenými pracovnými skupinami pre klientov na Slovensku ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

ID: 4848696  Datum zveřejnění: 6.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 EUR/hod.