Reagujte bez životopisu

Mistr výroby

HR Direct s.r.o.

Místo práce
Bakov nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícPlat se skládá z fixní částky, docházkového bonusu a výkonostních odměn. Navýšemí mzdy po 6 měsícíh.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- technické zabezpečení výroby EPP
- plánování výroby, směn, rozmístění lidí
- kontrola plnění norem, kontrola kvality odváděné práce
- sledování zmetkovitosti, prostojů apod.
- kontrola docházky podřízených zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

- vzdělávání
- stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Dodavatel automobilového průmyslu, výrobce dílů z EPP.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SO/ SŠ technické vzdělání nebo technické dovednosti (pneumatika, hydraulika...)
- schopnost rozumět a v základech se domluvit anglicky
- zkušenosti na technické pozici (mistr, koordinátor...)
- znalost výroby EPP, případně jiné technologie výroby plastů (vstřikování, vyfukování)
- schopnost nastavení strojů a zařízení, základní orientace v programování výhodou
- znalost práce na PC
- chuť do práce, proaktivní přístup, spolehlivost a loajalita
- ochota práce ve 3 směnách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřující se na vyhledávání kandidátů na pozice pro střední a vyšší management a pozice specialistů. Společnost čerpá z 15 letého know how a znalosti české trhu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3849162  Datum zveřejnění: 15.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc