Launch Manager

HR Direct s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontrola, sledování a reportování svěřeného projektu v předsériové fázi
Dosažení zákaznického vzorkování, schválení podle harmonogramu změn, plánování a splnění rozpočtu projektů a ročních cílů
Příprava budgetů, snižování nákladů a plánování zdrojů týmu, KPIs
Identifikace rizik projektu, plánování a sledování nápravných opatření
Reprezentace projektu (vně firmy, dodavatelům, zákazníkům)

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů placené dovolené
flexibilní pracovní doba (7,5h)
dotované stravování v moderní restauraci
závodní lékař a zdravotní preventivní program
vzdělávací program
roční bonus do výše 125% měsíčního platu
sportovní a kulturní akce
částečně hrazená Sodexo Active Pass karta a masáže

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční dodavatel větších celků pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s vedením projektů v automotive
Schopnost samostatné i týmové práce
Vvýborný time management, systematičnost, smysl pro detail a pořádek, analytické myšlení, organizační schopnosti, problem solving

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřující se na vyhledávání kandidátů na pozice pro střední a vyšší management a pozice specialistů. Společnost čerpá z 15 letého know how a znalosti české trhu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4004821  Datum zveřejnění: 26.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc