Manager/Obchodní zástupce – ortodoncie a stomatologie

HR Sigma

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
05/2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, firmu s desetiletou tradici na polském trhu a jediného distributora nejznámějších a nejlepších ortodontistických produktů na světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Oblast: Česká republika

Popis pracovní pozice:
- propagace a prodej výrobků zubařům a ortodontistům
- realizace marketingových úkolů a prodejních cílů
- pořádání kurzů a školení pro lékaře
- budování dlouhodobých vztahů s klienty
- vytváření marketingových, propagačních a prodejních materiálů

Od kandidáta očekáváme:
- min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou (výhodou SZŠ)
- zkušenost na pozici obchodního zástupce nebo obchodního managera minimálně 2 roky, s plnou dokumentací úspěchů (výhodou je stomatologie nebo ortodoncie)
- samostatnost
- obchodní a komunikativní dovednosti na vysoké úrovní
- důraz na dosažení cílů
- ochota učit se novým věcem a přizpůsobování se novým podmínkám
- budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
- řidičský průkaz kategorie B. (aktivní řidič)
- angličtina na úrovní B2
- polština velkou výhodou
- iniciativní přístup, kreativitu, a schopnost se samostatně rozhodovat
- časová flexibilita
- Preferované bydliště: Praha/ Brna / Olomouc / Ostrava + okolí

Nabízíme:
- práci na ŽL (případně HPP)
- samostatnou práci ve společnosti s vysokými pracovními standardy
- atraktivní mzdové ohodnocení
- nástroje podporující dosažení cílů (automobil i k soukromým účelům, notebook, telefon)
- možnost osobního a profesního rozvoje v dynamicky se rozvíjející společnosti
- nadstandardní finanční ohodnocení
- prostor pro seberealizaci a růst
- kvartální odměny až do výše 5 % z obratu

Informace o náboru

Nabídka vyžaduje cestování a časovou flexibilitu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Organizační schopnost - Pokročilý
Kreativita - Pokročilý
Obchodná komunikace - Expert

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HR SIGMA je personální agentura nabízející širokou škálu služeb v oblasti lidských zdrojů. Provádíme nábor zaměstnanců pro naše klienty, poskytujeme dočasné pracovní služby, mzdové a personální služby, jakož i široce chápané personální poradenství. Působíme ve všech tržních oblastech, ale v současné době největší počet našich klientů pochází ze služeb a výrobního průmyslu. Agentura HR SIGMA je od roku 2013 zapsána v Národním registru agentur práce pod číslem 9591.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3885936  Datum zveřejnění: 5.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc