Reagujte bez životopisu

Seřizovač výrobních linek

HRONOVSKÝ s.r.o.

Místo práce
Plhovská 1099, Náchod, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 32 000 Kč/měsícpříplatky za směnnost, docházkový bonus, příspěvek na stravování a další...

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost HRONOVSKÝ s.r.o. je předním dodavatelem kabelových svazků a součástek pro automobilový průmysl, kontaktních systémů a dílců vyrobených CNC obráběním.
Firma posiluje tým a hledá pracovníky na pozice:
Náplň práce: seřizování výrobních linek, jejich údržba a zajištění přidělené části výroby, spolupráce s oddělením kvality při dodržování výrobního standardu, vedení příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

pravidelná a férová mzda dle praxe a úrovně samostatnosti, nadstandardní příplatky za směnnost - třísměnný provoz, příspěvek na stravování, docházkové bonusy, příspěvek na penzijní/životní pojištění a další. Kontaktujte nás pro sjednání schůzky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojíreské, elektrotechnické

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zodpovědný přístup k práci, ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jako přední dodavatel evropského automobilového průmyslu působí naše společnost již 30 let.

Adresa společnosti

Hronovský s.r.o.
Osma 481
54901 Nové Město nad Metují

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4072530  Datum zveřejnění: 30.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc