Reagujte bez životopisu

Montážní dělník/ice

HRONOVSKÝ s.r.o.

Místo práce
Náchod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost HRONOVSKÝ s.r.o. je předním dodavatelem kabelových svazků a součástek pro automobilový průmysl, kontaktních systémů a dílců vyrobených CNC obráběním.
Hledáte práci v čistém prostředí? Pak je pozice operátora výroby právě pro Vás! Z důvodu rozšíření a rozvoje společnosti hledáme pracovníky na pozice:
Operátor/ka výroby
Náplní Vaší práce bude drobná výroba kabelové konfekce, spínačů a drobných dílů pro automobilový průmysl. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Vhodný uchazeč má SOU vzdělání, praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou, ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém režimu.
Co vám můžeme nabídnout
Nabízíme Vám práci v moderním čistém provoze, který se neustále rozvíjí, zaučení pro absolventy a uchazeče bez praxe, dále nabízíme:
motivující finanční ohodnocení
Pravidelně vyplácenou mzdu
Nadstandardní příplatky za směnnost
Měsíční docházkové bonusy
Stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
Příspěvek do penzijního/životního fondu
zvýhodněné tarify mobilních operátorů
Pro více informací a sjednání schůzky nás kontaktujte!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jako přední dodavatel evropského automobilového průmyslu působí naše společnost již 30 let.
ID: 4075809  Datum zveřejnění: 6.5.2021