Obchodník pro světový trh - B2B - Praha

HRQ CZ s. r. o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou - reálně si umíte na této pozici vydělat 2500 eur měsíčně, práce na HPP/ nástupní plat 800-900 eur / + provizní systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti nákupu a prodeje IT, mobilních telefonů, mobilního příslušenství a elektroniky hledáme talentované obchodnice a obchodníky (IT, spotřební elektronika, mobilní telefony).

Pracovní náplň práce:
online prodej mobilních telefonů a mobilního příslušenství a elektroniky v anglickém nebo jiném jazyce přes WhatsApp, Viber, Skype, e-mail ... komunikujete pouze v AJ , komunikujete s tradermi vo svete
online komunikace se zahraničními partnery - práce z officu
zjišťování potřeb klienta, řešení požadavků klienta
osobní kontakt s klienty pouze během občasných služebních cest a výstav
vyhledávání a akvizice nových obchodních partnerů
vedení procesu celé obchodní transakce až po doručení zboží
administrace potřebné dokumentace k obchodu
návštěva výstav v zahraničí s majiteli společnosti
příprava reportů, analýz
po čase možnost zaučovaní mladších kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce pro mladou dynamickou společnost s významným postavením na trhu v ČR i SR
úžasný mladý kolektiv, lidé plní energie, připraveni růst
práce na TPP
zaškolení
Fixní mzda a atraktivní nadstandardní bonusový systém
reálné si umíte na této pozici měsíčně vydělat 2500 € a více
možnost využít Váš potenciál
stabilita společnosti
zaměstnanecké slevy na produkty
možnost cestování do zahraničí.
- 5 týdnu dovolené

Informace o náboru

Informace o výběrovém řízení
Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem být zařazen / á do výběrového řízení, Váš životopis v českém a anglickém jazyce očekáváme na níže uvedené e-mail adrese.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Našim klientem je rychle expandující společnost působící na Slovenském a Českém trhu zabývající se:
Maloobchod (mobilní telefony, příslušenství)
Velkoobchod / Trading (mobilní telefony, příslušenství)
Služby v oblasti telekomunikací (servis, poradenství)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Dodávka elektřiny a plynu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

prax na pozici obchodníka - vítána
Anglický jazyk – aktivní - podmínkou
Další jazyky jsou vítané
Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
Silné komunikační a prezentační dovednosti
Obchodní duch, sales drive
Vyjednávací dovednosti
Samostatnost, proaktivita
Znalost práce s PC
Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-konzultační společnost s mezinárodním působením. Naším cílem je přicházet s komplexními řešeními v oblasti lidských zdrojů, které zvyšují konkurenceschopnost klienta s přihlížením na potřeby zaměstnanců. Jsme specialisté v oblasti personálního leasingu, náboru zaměstnanců, HR poradenství, outsourcingu služeb a vzdělávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2730477  Datum zveřejnění: 25.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou - reálně si umíte na této pozici vydělat 2500 eur měsíčně, práce na HPP/ nástupní plat 800-900 eur / + provizní systém