Pracovníci do výroby / Ž / M /Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
89364 Rettenbach, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká firma, ktorá je jednou z vedúcich značiek ochrany pred slnkom a hmyzom s viac ako 55-ročnou tradíciou doplňuje tím zamestnancov do výroby.

* montáž žalúzií, roliet, markíz.
* montážne práce
* pracovná doba od 7.00 hod do 16.30 hod!
* plný úväzok, nemecká zmluva ( zdravotné a sociálne poistenie)

Vzbudili sme Váš záujem? Potom sa tešíme na Vaše žiadosti!
Ponúkame Vám istotu v motivovanom tíme a intenzívne zapracovanie!
Ďalšie informácie Vám poskytneme na slovenskom čísle 0904 018 709.

Informácie o mzde

9,79 Eur/ Brutto / Stunde

* sprostredkovanie bez poplatku!
* nemecká pracovná zmluva ( zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku)
* práca na dlhodobo + pravidelné vyplácanie mzdy
* možnosť po prvom odpracovanom týždni záloha 50,00 Eur
* ubytovanie je zabezpečené a hradí si ho zamestnanec vo výške 270 Eur formou zrážky zo mzdy
- Jednorázový príspevok za cestovné 50,00 Eur
- Predbežná zmluva
- Peniaze za dovolenku
- Vianočný bonus
- IGZ zmluva podľa taríf

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na email:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť HSM Personalservice GmbH & Co. KG je váš "kompetentný partner" v oblasti personálnych služieb, má dlhoročné skúsenosti pri hľadaní vhodného zamestnania pre Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* nemecký jazyk slovom aj písmom ( čítanie zákaziek, objednávok)
* práca s možnosťou robiť nadčasy
* zručnosť , spoľahlivosť

Spoločnosť HSM Personalservice GmbH & Co. KG je váš "kompetentný partner" v oblasti personálnych služieb, má dlhoročné skúsenosti pri hľadaní vhodného zamestnania pre Vás, spolupracuje so stabilnými nemeckými klientmi prostredníctvom ktorých zabezpečuje pre svojich zamestnancov stabilné pracovné pozície.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Münsterplatz 6
89073 Ulm
Nemecko
ID: 3315058   Datum zveřejnění: 2.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   9,79 Eur/ Brutto / Stunde