Obchodní zástupce / recruiter

Human Agency, s.r.o.

Místo práce
Karlovo náměstí, Nové Město, Praha 2, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodního zástupce/Recruitera.
Vaší náplní práce bude vyhledávání potencionálních klientů, jejich telefonické oslovování s nabídkou dodání zaměstnanců, realizace osobních schůzek a následná péče o získané klienty, včetně vyhledávání vhodných uchazečů.
Práce: pondělí - pátek, 8 hodin denně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Odpovídající ohodnocení (fix + odměny dle výkonu)
Služební telefon a notebook
Práce v přátelském a mladém kolektivu
Nástup možný ihned
Práce na hlavní pracovní poměr

Další benefity:
Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, vlastní organizace náplně práce, profesní/osobní kouč

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Minimálně SŠ vzdělání
Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
Řidičský průkaz skupiny B
Samostatnost i schopnost práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pražská personální agentura. Nabízíme kompletní portfolio služeb v oblasti personalistiky, abychom plně zabezpečili požadavky našich zákazníků i zaměstnanců. V naší nabídce naleznete každý den nové pracovní pozice a brigády.

Karlovo náměstí 17
12000 Praha 2

Kontakt

ID: 3662305   Datum zveřejnění: 8.5.2019