CNC Ohraňovací lis -Abkanter- Operátor, Programátor / CNC Frézar/ CNC Sústružník,/Laser Operátor/Programátor 2150€ - 2400 € netto / mesiac

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Humanus hľadá pracovníkov CNC Frézovačov/ CNC sústružníkov-system Heidenhain, Siemens-Sinumerik, Fanuc, Mazatrol atd. CNC-ohraňovací lis -system Trumpf, CNC - vysekávací lis, laser, ako operátor /programátor so znalosťami nemeckého jazyka.
- Obrábanie a obsluhovanie obrábacieho stroja CNC (Fréza, sústruh, ohraňovací lis, vysekávací lis,laser)
Ide o komulatívnu ponuku.

- Úprava programu
- Práca s kovmi a plechmi
- Nutná znalosť nemeckého jazyka.

- Nadpriemerné platové podmienky
- Možnosti záloh
- Zabezpečené ubytovanie, jednolôžková izba, spoločná kúpeľňa a kuchyňa, pristúp na internet
- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Hlavný pracovný pomer, 168 hodín s možnosťou nadčasov
- viac ako 40 hodín nadčasov 25 % príplatok

Prosíme o zaslanie životopisu (CV) podla možnosti v nemeckem jazyce s aktuálnym telefónnym číslom ohľadom pracovnej ponuky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma Humanus Personálna agentúra v Nemecku.
www.humanus-zeitarbeit.de
Hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu160 hodín s možnosťou nadčasov, viac ako 40 hodín nadčasov +25 % príplatok
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Žiadne časove konta.
Zabezpecen ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske - CNC Frezar, CNC Sustruznik, CNC - Ohranovci lis / Laser

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť samostatne pracovať. Znalosť nemeckého jazyka.

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2241247  Datum zveřejnění: 24.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac