3 400 - 3 800 EUR

Zvárači WIG/MIG/ MAG , Zámočníci - 2150€ - 2400€ nettto/mesiac

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Humanus hlada zvaracov MIG-MAG-WIG, zamocnikov na trvaly nemecky pracovny pomer so znalostami nemeckeho jazyka.
Jedna sa o kumulativnu pracovnu poziciu.

Informácie o mzde

2150€ - 2400€ netto/mesiac

IHumanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marca 2013, nasou specializaciou je najst pre nasich uchadzacov, tu vhodnu pracovnu ponuku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecka personalna agentura v Nemecku-Bavorsku-Nördlingen posobiaca od roku 2013.
www.humanus-zeitarbeit.de
Humanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marca 2013, ktora sprosptredkuje len odborne pracovne miesta.
Poradenstvo v materinskom jazyku, zabezpecene ubytovanie.
Hlavny pracovny pomer na nemecku pracovnu zmluvu 160 hodin s moznostou nadcasov, viac ako 40 hodin nadcasov +25 % priplatok
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Ziadne casove konta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Schopnost samostatne pracovat.

Humanus. Názov je poslanie. Našim poslaním je férové sprostredkovanie práce pre pracovníkov z Európy. Sme v súčasnosti zamestnávateľom vyše 220 ľudí. Prostredníctvom našich pobočiek v iných krajinách EÚ hľadáme vhodný kvalifikovaný personál.
Známe stredne veľké spoločnosti využívajú naše skúsenosti pri nábore kvalifikovaných špecialistov pre priemysel a obchod.
Týmto spôsobom vedome preberáme zodpovednosť nielen voči uchádzačom o prácu, ale aj voči spoločnostiam, s ktorými spolupracujeme. Naše know-how, kompetencie a nadšenie pre prácu robia našu odbornosť tak presvedčivou.
Váš tím Humanus Personalservice

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Nürnberger Str. 64
86720 Nördlingen
Nemecko

ID: 2987834   Datum zveřejnění: 1.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2150€ - 2400€ netto/mesiac