Mäsiari, Kuchári, Pekári, Cukrári s dobrými znalosťami nemeckého jazyka 1700 - 1800 Eur/Netto

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 550 - 2 800 EUR/mesiac1700-1800 Eur /Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mäsiari, Kuchári, Pekári, Cukrári s dobrymi znalosťami nemeckého jazyka.
Jedná sa o kumulatívnu ponuku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Mäsiari, Kuchári, Pekári, Cukrári

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Podmienky:
- skúsenosti na vyššie uvedenej pozícií
- nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa - B1

Čo ponúkame:
- nemecká pracovná zmluva
- možnost výkonu nadčasov s 25 % príplatkom
- finančné ohodnotenie na tejto pozícií je 1700€ -1800 Eur netto za 168 odpracovaných hodín za mesiac
- zabezpečenie ubytovania
- diéty : finančné príspevky na prenocovanie a cestu k rodine
- týždenné vyplácanie záloh
- nárok na dovolenku - 24 dní /1.rok
- podpora nášho tímu v slovenskom jazyku
V prípade záujmu prosím pošlite životopis nejlepšie v nemeckom jazyku na
[email protected]

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3548744  Datum zveřejnění: 16.1.2020  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 550 - 2 800 EUR/mesiac1700-1800 Eur /Netto