Nemecko -Parketár 2200 Euro (Netto)

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
November/December
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– pokládka, lepenie drevených a parketových podláh (vlysové parkety, mozaikové parkety atď.)
– opravy a rekonštrukcie drevených podláh
– povrchová úprava podláh ( brúsenie, olejovanie )
– kontrola a vyrovnanie podkladu pred pokládkou drevených podláh

– mzda 2200 Euro netto
– týždenné zálohy
– ubytovanie
– možnosť pracovať nadčasy
– dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
– pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
– platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
– rodinné prídavky na deti
– nárok na dovolenku
– veľmi dobrá podpora od našeho tímu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovná agentúra HUMANUS

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

– PODMIENKA – požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
– ukončené odborné vzdelanie –podlahár, stolár…
– prax v odbore
– vlastné auto podmienka
– samostatná práca
– komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4003553  Datum zveřejnění: 24.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac