HR pracovník - koordinátor zaměstnanců HUMANUS Personalservice do sídla společnosti - Nördlingen Německo

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 080 EUR/mesiacPo zkušební době služební vůz.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká pracovná agentúra HUMANUS hľadá personalistku-tu do sídla firmy v Nördlingene - Bayern.

NÁPLŇ PRÁCE:
1. Spracovanie životopisov a vedenie pracovných pohovorov
2. Starostlivosť nášho online portálu PROFESIA.SK a DOBRAPRACE.CZ
3. Vytváranie inzerátov práce podľa aktuálneho dopytu.
4. Spravovanie SOCIAL MEDIA.
5. Starostlivosť o našich zamestnancov.
6. Hľadanie nových zamestnancov.

PODMIENKY:
- slovenský / český a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B1 a více
- záujem vybudovať si kariéru
- byť tímový hráč
- spoľahlivosť
- skúsenosti v personalistike nie sú podmienkou

Prvé tri mesiace bude zamestnanec zaúčaný.

Ponuka je s ubytovaním zadarmo

Platové podmienky: 2080 Eur + prémie

Uchádzači bez komunikatívnej nemčiny nebudú vôbec posudzovaní, životopisy v slovenskom jazyku nebudú brané do výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

HUMANUS Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá má viac, ako 450 zamestnancov z celej Európy. Firma má svoje zastúpenia okrem Bavorska aj v Berlíne, Holandsku, Poľsku a na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, HR

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika, náborár, recruiér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odolnosť voči stresu, zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť pri zadaných činnostiach.

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4099601  Datum zveřejnění: 3.8.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 080 EUR/mesiac