MAG svářeč - Německo (40km od CZ hranic, bez svářečského průkazu)

Humanus Personalservice GmbH

Místo práce
93426 Roding, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
61 000 Kč/měsícPlat: 61.000 Kč čistého za 168 hodin měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svařování černé oceli metodou MAG
Tloušťka materiálu od 2 mm do 80 mm
Broušení svarů
lepení svařovaných dílů
Provádění průběžných vizuálních kontrol a případných oprav.
Práce podle technických výkresů
bez svářečského průkazu
potřebný výpis z rejstříku trestů (nejpozději 6 týdnů po nástupu do práce)
Další vzdělávání a školení lze absolvovat ve firmě.

Třísměnný systém:
05:00 – 13:00
13:00 – 21:00
21:00 – 05:00

Práce se nachází ve městě Roding 93426
70km od města Klatovy 33901, CZ
Práce je velmi vhodná pro dojíždějící, ale můžeme poskytnout i soukromý pokoj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Německá pracovní smlouva – německý zaměstnavatel (smlouva na dobu neurčitou)
25 dní dovolené ročně
Vánoční bonus (po zkušební době)
Úrazové pojištění, sociální pojištění, zdravotní pojištění
Jednorázový příspěvek na tankování ve výši 50 eur.
Roční bonus za docházku bez nemocenské
Kontaktní osoba v rodném jazyce (čeština/slovenština)
Přídavky na děti – pomůžeme vám s jejich vyřízením.
Ubytování (jednolůžkový pokoj, internet, pračka, společná kuchyně, koupelna, max. počet 4–6 osob v domě)
Časový účet (nepovinné)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 480 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. (Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér,montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď.) Neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájdte, ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zavolať, zadať Vašu predstavu (miesto práce, plat, ubytovanie atď.) a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv. Slovenská kontaktná osoba: Timotej Zazrivy +49 174 3155342 alebo email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 480 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. (Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér,montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď.) Neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájdte, ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zavolať, zadať Vašu predstavu (miesto práce, plat, ubytovanie atď.) a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv. Slovenská kontaktná osoba: Timotej Zazrivy +421 911 550 075 alebo email: [email protected]
ID: 4188059  Datum zveřejnění: 21.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 61 000 Kč/měsíc