Zámočník - Nemecko (2500€ v čistom za 168 hodín, Nástup možný aj od januára)

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
74597 Stimpfach, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacMzda: 2500€ v čistom za 168hod/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Údržbárske a servisné práce na prídavných komponentoch vozidla
2. Zváranie komponentov metódou MAG (nie je potrebný zváračský certifikát)
3. Výmena opotrebovaných dielov

Nástup možný aj od januára

Nemecká pracovná zmluva - nemecký zamestnávateľ (zmluva je na dobu neurčitú)
25 dní dovolenky za rok
vianočné prémie (po skúšobnej dobe)
úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
jednorazový tankovacie príspevok vo výške 50 Eur
celoročné prémie za dochádzku bez PN
kontaktná osoba v rodnom jazyku (český/slovenský jazyk)
detské prídavky – pomôžeme s vybavením daných prídavkov
zabezpečenie ubytovania (jednoposteľová izba, internet, práčka, spoločná kuchyňa, kúpeňa, max. počet v dome 4-6 osôb)
Časové konto (podľa želania)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká personálna agentúra v Nemecku v Nördlingen (Bayern)
www.humanus-zeitarbeit.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4199092  Datum zveřejnění: 8.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac