Slévač 2600,- € čistého základ Nemecko

Humanus Personalservice GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
2 700 EUR/měsícMzda: až 2700€ v čistom za 168hod/mesiac

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce slévače na hale
Obsluha lisu na odlitky
Kontrola kvality - měření, optická kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

Humanus – lídr v náborovém oboru!

Váš zaměstnavatel opět nedodržel, co slíbil? Myslíte si, že byste měli vydělávat více? Nechcete už bydlet ve dvoulůžkovém pokoji? Máme pro vás řešení! Humanus Personalservice je jednou z nejrychleji rostoucích společností v Německu a dodržuje, co slibuje!

S dovednostmi, které jste se naučili, přesně zapadnete do profilu, který hledáme, a ideálně se hodíte na pozici v naší společnosti. Nepromeškejte svou šanci a přihlaste se k nám!

Co Vám nabízíme?

atraktivní plat

žádné tzv. časové konto - všechny odpracované hodiny jsou odměňovány přímo v měsíční mzdě

ubytování zajištěné zaměstnavatelem (jednolůžkový pokoj s připojením na internet)

možnost práce přesčas (v závislosti na zaměstnavateli), která je kompenzována příplatkem 25 % k vaší mzdě

Příplatek za práci na směny

Prázdninové a vánoční bonusy

Německá pracovní smlouva

Německé pojištění (včetně doplňkového soukromého pojištění hrazeného zaměstnavatelem)

Bonus po 3, 6 a 12 měsících služby a bonus za palivo

pravidelné zvyšování platů

Schopnost přijímat pravidelné zálohové platby

Supervize česky a slovensky mluvících koordinátorů

nemáme žádné nesmyslné poplatky - vůbec !!!!

Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Kontaktujeme Vás v co nejktarší možné době.

Informace o náboru

Místo výkonu práce:
74172 Neckarsulm

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Humanus – popredný zamestnávateľ v oblasti personálneho lízingu!
Váš zamestnávateľ znova nedodržal, to čo vám sľúbil? Myslíte si, že by ste mohli zarábať viac? Nechcete sa viac deliť s niekým o izbu? Máme pre Vás riešenie! Humanus Personalservice je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v Nemecku a dodrží čo sľúbi!
Ak s Vašimi skúsenosťami vyhovujete na našu ponúkanú pozíciu, nepremeškajte svoju šancu a dajte nám o sebe vedieť!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

německý jazyk - komunikativní úroveň A2/B1
Vlastní automobil pro dopravu na ubytování a zpět
Praxe v oboru min. 2 roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4294380  Datum zveřejnění: 9.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/měsíc