Svářecí technik/svářeč do Mladé Boleslavi

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
04.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1500-2000 EUR nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Mladé Boleslavi hledáme svářecího technika/svářeče.

Náplň práce: Vizuální kontrola svarů. Obsluha svařovacích kleští Tecna. Korekce dle měrových protokolů, svařování dle výkresů, tvorba návodek pro svařování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme nástupní mzdu na HPP 40 000. Na živnost vyšší - dle domluvy. Ubytování zdarma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba aut.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

Znalost M/S Office, angličtina nebo němčina komunikativně, ŘP B, flexibilita. Znalost výrobních procesů. Praxe 5 let. Základní kurs 135 nebo 141. Znalost technické dokumentace, znalost a zkušenost s přípravky. Vyučen strojní zaměření.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3289293  Datum zveřejnění: 18.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500-2000 EUR nebo dohodou