Manažer plánování v SAPU s německým jazykem

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
70-100 tis. Kč/měsíc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro našeho zákazníka, výrobce moderních technologií v oblasti filtračních řešení
hledáme uchazeče na pozici

MANAŽER PLÁNOVÁNÍ v SAP s německým jazykem

Prosím o CV v českém a německém jazyce s fotografií.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobá pracovní perspektiva podložená úspěšnou historií i současností společnosti
- Ohodnocení dle zkušeností kandidáta, odpovídající klíčové pozici a nárokům mezi 70-100 tis. Kč/měs.
- Mix benefitů: rekreační zařízení na horách, dotované stravování, připojištění, jubilejní odměny

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

výrobce moderních technologií v oblasti filtračních řešení

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické nebo ekonomické zaměření

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadavky na pozici:
- SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
- Německý jazyk – aktivně
- Uživatel ERP systému SAP modul plánování výroby PP, řízení materiálu MM, prodej a distribuce SD
- MS Office – pokročilý uživatel /AJ pouze výhodou/
- ŘP B

Na této pozici nalezne uplatnění kandidát, který má alespoň 3 roky praxe v používání moderních plánovacích metod umožňujících optimální plánování výroby s minimalizováním nákladů, dodržování termínů zakázek, snižování rozpracovanosti výroby, objemu všech forem zásob a zvyšování efektivnosti a flexibility procesu s akcentem na určení úzkých míst a jejich odstranění a má prokazatelnou praxi ve střednědobém a operativním plánování výroby a řízení zakázek, je zkušený, ochotný a obratný v interpretaci požadavků k dodržování plánovaných cílů. Také umí efektivně pracovat s výstupy z podnikového informačního systému, vytvářet prognózy o budoucím vývoji a podniká kroky ke kontinuálnímu zlepšování procesu plánování.
Bude reportovat vedení v německé centrále a GŘ závodu, bude se podílet na strategickém plánování, spolupracovat s kolegy uvnitř závodu .

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.
Některé z našich inzerátů, bez ohledu na místo jejich zveřejnění, mohou být napsány v ženském nebo mužském rodě, a to pouze z důvodu maximální plynulosti a srozumitelnosti textu. Přístup naší společnosti ke všem zájemcům o pracovní pozice není jakkoli genderově či jinak diskriminačně ovlivněn.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3337707  Datum zveřejnění: 16.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70-100 tis. Kč/měsíc