Účetní

HUNSGAS s.r.o.

Místo práce
Podlesí 1285, 624 00 Brno-Komín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2024

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Fakturace – účtování vydaných a přijatých faktur skladových, automatická fakturace atd.
  • Bankovní a finanční operace – účtování banky, obsluha platebních systémů
  • Controlling – kontrola odvodů tržeb středisek
  • Administrativní práce podle potřeby účtárny (zakládání, kopírování, korespondence apod.)
  • Pořizování skladových dokladů, provádění skladové uzávěrky, vedení skladové evidence.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Perspektivní zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti, která je na trhu již 25 let
  • Přátelský a podporující pracovní tým
  • Pracoviště v kanceláři v Brně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, může se ucházet i absolvent bez praxe
  • Znalost práce na PC (MS Office – uživatelsky)
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, týmový duch
  • Aktivní přístup k práci
  • Praxe v oboru není nutná

Anglický jazyk výhodou ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HUNSGAS je distributorem LPG s jednou z největších sítí prodeje autoplynu. Patří ke špičce ve svém oboru. Působí v České republice a na Slovensku.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4794815  Datum zveřejnění: 27.3.2024