Obchodní manažer

HVLD Management s.r.o.

Místo práce
Peckova, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Duben 2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete vybudovat finančně stabilní business se smluvně garantovaným pasivním příjmem, který naplno funguje v době růstu i krize? Chcete se stát leaderem? Neumožňuje vám vaše práce časovou flexibilitu? Nejste spokojeni se svým finančním ohodnocením, které neodpovídá dřině, kterou vynakládáte? Chcete si vybudovat časovou a finanční svobodu? Chcete na sobě dále pracovat a posouvat se? Nebo hledáte změnu, chcete se realizovat a svou energii směřovat smysluplným směrem?

Obchodní manažer je klíčovým článkem firmy a zároveň nejvyšší manažerská pozice v naší firmě. Hledám business parťáka, který se mnou bude hodnotově souznít a bude nedílnou součástí personálního růstu, tvorby strategie, inovací a dalšího rozvoje firmy.
Ing. Hana Valentová, zakladatelka HVLD Management s.r.o.
#důvěra #hodnoty #rozvoj #rychlost #spolupráce #růst

Pro koho je pozice vhodná:
1. Aktuálně pracujete na manažerské pozici v jiném oboru mimo finančnictví a chcete změnit prostředí a vyzkoušet si něco nového
2. Máte zkušenosti s podnikáním a vedením týmu a chcete své zkušenosti zúročit
3. Jste mladí, draví, pracovití lidé, kteří sní o šanci se uplatnit v managementu, jste připraveni na sobě intenzivně pracovat a čekáte na šanci se prosadit

Hledám někoho, kdo:
• Je cílevědomý, dravý a chce být úspěšný.
• Chce se stát leaderem.
• Chce být pánem svého času.
• Chce vybudovat časovou a finanční svobodu a pasivní příjem.
• Na sobě chce pracovat a stále se učit.
• Umí komunikovat, prezentovat a má dobré vystupování.
• Je organizovaný, přesný a spolehlivý.
• Dokáže sestavit a vést svůj tým a předávat mu dlouhodobě naše hodnoty a ověřené know-how.
• Má ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ.
• Má čistý trestní rejstřík.
• Má základní počítačovou gramotnost.
Pokud máte zkušenost s vedením lidí, bude to pro vás na začátku samozřejmě výhodou, ale není to nutnou podmínkou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízím:
Vzhledem k mým jedenáctiletým zkušenostem v oboru jsem vytvořila speciální několikaměsíční školící a adaptační proces, který zajistí, že v cíli budete opravdovými odborníky a budete patřit mezi elitu na trhu. Tento proces je postaven tak, že i kdybyste zjistili, že finančnictví pro Vás není to pravé ořechové, odnesete si mnoho informací a dovedností, které určitě použijete ve svém dalším profesním životě.

#Znalosti a zkušenosti: 11 let zkušeností. Zázemí stabilně rostoucí firmy s dlouholetým a časem prověřeným know-how. Zatímco mnoho firem díky aktuální situaci zavírá nebo pracuje v nouzovém režimu, my díky našemu systému práce jedeme naplno.

#Smluvně garantovaný kariérní růst a systém odměňování v době růstu i krize: Je zakotven do manažerské smlouvy, abyste měli jistotu, že když budete dané kroky plnit, poroste vám zároveň příjem i pozice ve firmě.

#Skvělé finanční ohodnocení: Oblastní manažeři si u nás vydělávají 100 - 200.000 Kč. Je to částka, na kterou se dostanete po absolvování celého školícího a adaptačního procesu.

#Časovou a finanční svobodu: Finančně stabilní business se smluvně garantovaným pasivním příjmem po vybudování týmu. Čím lepší bude tým a vaše řízení, tím větší pro vás bude svoboda a pasivní příjem.

#Flexibilitu: Jak časovou, tak místní. Funkční systém práce 100% vyhovující současnému krizovému stavu (maximum věcí online z domu).

#Skvělý kolektiv: Potkáváme se pravidelně, sdílíme své úspěchy i neúspěchy, společně se učíme i hecujeme, předáváme si know-how, děláme zážitkové teambuildingy.

#Benefity: Kromě standardních benefitů (levné mobilní tarify, fitness, slevy na elektroniku, auta atd.) hodně sázíme na další vzdělávání (účast na vzdělávacích konferencích) a potom na relax a odpočinek: víkendy na horách, wellness pobyty, dovolené u moře a večeře v restauracích typu Ambiente.

Kdo jsem já?
Jsem podnikatelka, finanční ředitelka, regionální ředitelka, manažerka, zkušená business mentorka, business koučka, lektorka, business školitelka, občasná přednášející na VŠ. Zároveň jsem zakladatelkou společnosti HVLD Management s.r.o.

Co ode mě můžete očekávat?
Hlavně moje osobní zapojení a snahu vám předat maximum ze svých dlouholetých zkušeností, cenné know-how, podporu, lidský přístup a upřímný zájem na vašem osobnostním a kariérním růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
ID: 3862783  Datum zveřejnění: 1.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc