Manažer obchodního týmu

HVLD Management s.r.o.

Místo práce
Peckova, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Březen 2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát leaderem? Neumožňuje vám vaše práce časovou flexibilitu? Nejste spokojeni se svým finančním ohodnocením, které neodpovídá dřině, kterou vynakládáte? Chcete si vybudovat časovou a finanční svobodu? Chcete na sobě dále pracovat a posouvat se? Nebo jenom hledáte změnu, chcete se realizovat a svou energii směřovat smysluplným směrem? Pak čtěte dál, protože právě Vás hledám.
Ing. Hana Valentová, ředitelka HVLD Management s.r.o.

Oblastní manažer je pro mě klíčovým článkem firmy a zároveň nejvyšší manažerská pozice v naší poradenské firmě HVLD Management. Je to někdo, kdo tvoří samostatnou a zodpovědnou jednotku s velkou kompetencí a flexibilitou. Někdo, kdo se společně se mnou bude podílet na tvorbě strategie a vize firmy. A samozřejmě někdo, o koho se mohu vždy opřít. Jelikož mám v plánu posunout jako ředitelka naši společnost na nejvyšší možnou pozici v ČR a expandovat i do zahraničí, hledám business parťáka, který se mnou bude hodnotově souznít a bude nedílnou součástí personálního růstu a dalšího rozvoje firmy.
#důvěra #hodnoty #rozvoj #rychlost #spolupráce #růst

Pro koho je pozice vhodná a co od ní požaduji:
1. Pokud aktuálně pracujete na manažerské pozici v jiném oboru mimo finančnictví a chcete změnit prostředí a vyzkoušet si něco nového, jste pro mne ideálním kandidátem.
2. Pokud máte zkušenosti s podnikáním a vedením týmu a chcete své zkušenosti zúročit, jste pro mě ideálním kandidátem.
3. Pokud jste mladí, draví, pracovití studenti VŠ, kteří sní o šanci se uplatnit v managementu, jste připraveni na sobě intenzivně pracovat, získat cenné zkušenosti praxí a čekáte pouze na šanci se prosadit, jste pro mě ideálním kandidátem.

Hledám někoho, kdo:
• Je cílevědomý, dravý a chce být úspěšný.
• Chce se stát leaderem.
• Chce být pánem svého času.
• Chce vybudovat časovou a finanční svobodu a pasivní příjem.
• Na sobě chce pracovat a stále se učit.
• Umí komunikovat, prezentovat a má dobré vystupování.
• Je organizovaný, přesný a spolehlivý.
• Dokáže sestavit a vést svůj tým a předávat mu dlouhodobě naše hodnoty a ověřené know-how.
• Má ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ.
• Má čistý trestní rejstřík.
• Má základní počítačovou gramotnost.
Pokud máte zkušenost s vedením lidí, bude to pro vás na začátku samozřejmě výhodou, ale není to nutnou podmínkou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízím:
Vzhledem k mým jedenáctiletým zkušenostem v oboru jsem vytvořila speciální několikaměsíční školící a adaptační proces, který zajistí, že v cíli budete opravdovými odborníky a budete patřit mezi elitu na trhu. Tento proces je postaven tak, že i kdybyste zjistili, že finančnictví pro Vás není to pravé ořechové, odnesete si mnoho informací a dovedností, které určitě použijete ve svém dalším profesním životě.

#Znalosti a zkušenosti: Troufnu si říci, že za těch 11 let ve finančním oboru vím velmi dobře, jak celé odvětví funguje a mým nejlepším zájmem je vás to naučit a co nejrychleji vám předat to, co na co jsem si za tu dobu musela přijít sama. To, že se nově příchozím zájemcům o manažerskou pozici věnuji dlouhodobě osobně, je unikátní.

#Smluvně garantovaný kariérní růst: Je zakotven do manažerské smlouvy, abyste měli jistotu, že když budete dané kroky plnit, poroste vám zároveň příjem i pozice ve firmě.

#Skvělé ohodnocení: Oblastní manažeři si u nás vydělávají 100 - 200.000 Kč. Je to částka, na kterou se dostanete po absolvování celého školícího a adaptačního procesu.

#Časovou a finanční svobodu: Díky pasivnímu příjmu po vybudování týmu. Čím lepší bude tým a vaše řízení, tím větší pro vás bude tato svoboda.

#Flexibilitu: Jak časovou, tak místní. Manažerský plán si stanovujete sami. Výměnou za to samozřejmě budu chtít vždy to, co si navzájem slíbíme.

#Skvělý kolektiv: Potkáváme se pravidelně, sdílíme své úspěchy i neúspěchy, společně se učíme i hecujeme, předáváme si know-how, děláme zážitkové teambuildingy. Na to, jak firma lidsky funguje jsem hrdá a garantuji vám, že určitě nebudete zklamáni.

#Benefity: Kromě standardních benefitů (levné mobilní tarify, fitness, slevy na elektroniku, auta atd.) hodně sázíme na další vzdělávání (účast na vzdělávacích konferencích) a potom na relax a odpočinek: víkendy na horách, wellness pobyty, dovolené u moře a večeře v restauracích typu Ambiente.

Kdo jsem já?
Jsem podnikatelka, finanční ředitelka, regionální ředitelka, manažerka, zkušená business mentorka, business koučka, lektorka, business školitelka, občasná přednášející na VŠ. Zároveň jsem zakladatelkou společnosti HVLD Management s.r.o.

Co ode mě můžete očekávat?
Hlavně moje osobní zapojení do celého vzdělávacího a adaptačního procesu, snahu vám předat maximum ze svých dlouholetých zkušeností, cenné know-how, jak vybudovat časovou a finanční svobodu, pomoc, podporu, lidský přístup a upřímný zájem na vašem osobnostním a kariérním růstu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HVLD Management s.r.o. patří k nejúspěšnějším a nejrychleji rostoucím poradenským firmám v Evropě. Spolupracujeme s mezinárodním back-officem a více jak čtyřmi desítkami renomovaných mezinárodních finančních institucí. Již dvakrát jsme byli oceněni prvním místem za kvalitu poradenských služeb v ČR, celkově druhým místem v ČR a desátým místem v rámci Evropy. Naším hlavním posláním je zvyšovat životní úroveň a finanční gramotnost obyvatelům ČR a tím jim zajistit lepší život. Abychom toho mohli dosahovat dlouhodobě, vychováváme a vzděláváme finanční odborníky patřící mezi 5% nejlepších v ČR, kteří dokážou kvalitně poradit a pomoci a nejsou pouhými prodejci finančních produktů. Důkazem, že se nám to daří, je našich již 7000 spokojených klientů, kterým spravujeme jejich rodinné a firemní finance.

Peckova 296/15
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Hana Valentová
E-mail: poslat životopis
ID: 3862783  Datum zveřejnění: 4.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc