Obchodník a maklér na burze (crypto/forex)

Hyro Finance, j. s. a.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu hľadáme motivovaného a ambiciózneho jednotlivca, niekoho, kto túži po osobnom i finančnom pokroku, ako spoločnosť expandujeme a prosperujeme na trhu obchodovania s kryptomenami. Zažijete pracovné prostredie, ktoré si cení integritu a férovosť nielen voči našim zamestnancom, ale aj voči našim zákazníkom.

Aká bude vaša práca?
Ako primárna kontaktná osoba pre súčasných i potenciálnych klientov bude vaša rola zahŕňať proaktívne udržiavanie komunikácie s klientmi a prezentácia produktov Hyro. Okrem toho budete zodpovední za poskytovanie základnej zákazníckej podpory našim klientom, riešenie otázok súvisiacich s postupmi otvárania účtov, obchodovaním a ďalšími relevantnými témami prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Súčasťou vašej práce bude aj aktívne vyhľadávanie nových klientov a príležitostí na partnerstvo, rovnako ako prezentácia prebiehajúcich akcií, produktov a marketingových kampaní. Pravidelná aktualizácia CRM a dodržiavanie pokynov na dodržiavanie predpisov sú základnými úlohami. Budete dostávať každodennú podporu a rady od nášho Managera a budete mať dostatok príležitostí prispieť nápadmi na vylepšenie produktu na základe spätnej väzby od zákazníkov.

- Možnosť podieľať sa na inovatívnych projektoch
- Firemný počítač, telefón
- Práca v tíme mladých, priateľských ľudí
- Pravidelné firemné akcie a večierky v tuzemsku aj zahraničí
- Home office a flexibilný pracovný čas
- Prémiové bonusy až 15%
- 25 dní zaslúženej dovolenky a 5 sick days
- Rozpočet na vzdelávanie - konferencie, workshopy, predplatné, e-knihy/knihy, kurzy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Skúsenosti s predajom sú nutnosťou, aj keď skúsenosti s CRYPTO nie sú vyžadované
- Základné ekonomické znalosti
- Motivácia pracovať na sebe a rozvíjať svoje doterajšie znalosti v oblasti kryptomien
- Skvelé komunikačné schopnosti
- Anglický jazyk mierne pokročilý
- Úspešný tímový hráč so schopnosťou spolupracovať.

Sme mladý a ambiciózny tím so skúsenosťami v obchodovaní a kryptomenách. V Hyro vyvíjame užívateľsky prívetivé a bezpečné krypto produkty dostupné pre všetkých. Naše produkty zefektívňujú obchodovanie s kryptomenami a poskytujú obchodníkom potrebný kapitál, ktorý potrebujú. Dokážeme pracovať ako tím a počas dňa si užiť veľa zábavy, ale tiež riešime problémy, tvrdo pracujeme a rešpektujeme sa.
ID: 4590689  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac