Hľadáme IT Developerov (ABAP, C#, JAVA, .NET, PL / SQL)-

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Žilinský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 400 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta. Priemerná mzda po odpracovaní 12 mesiacov je 3 000 €. Uchádzačom s relevantnými skúsenosťami môže byť ponúknutá základná mzda individuálne. Súčasťou odmeňovania sú aj ďalšie zamestnancké výhody a benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o oblasť programovania a si technický zameraný?
Chceš pracovať pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť a byť súčasťou skvelej partie IT profesionálov?

Práve teraz rozširujeme náš tím a hľadáme kolegov/kolegyne s chuťou udržiavať a vyvíjať programy pre jednu z najmodernejších automobiliek v Európe:
- Máš skúsenosti s niektorým programovacím jazykom?
- Baví Ťa vyvíjať v prostredí ABAP alebo C# alebo JAVA alebo .NET alebo PL/SQL (Oracle)?
- Si optimista s analytickým myslením a rád sa učíš nové veci?
- Bez problémov sa dorozumieš anglický?

Potom pre Teba máme perspektívne zamestnanie s:
- Zodpovednosťou za pridelenú technickú oblasť vo zverených systémoch podporujúcich výrobu automobilov.
- Možnosťami realizovať svoje know-how v rámci rôznorodej IT práce.
- Príležitosťami zapojiť sa do zaujímavých projektov.
- Výzvou pracovať v dynamickom medzinárodnom prostredí.
- Priateľským a kolegiálnym pracovným prostredím, kde sa jeden učí od druhého.
- Motivujúcim platovým ohodnotením a s bonusmi vyplácanými 5x ročne, ktoré vám v súčtu pridajú viac ako 3 mzdy naviac.
- Priestorom pre sebarealizáciu, vzdelávanie a taktiež osobný rast.
- + radu zaujímavých firemných benefitov (príspevok na dopravu, stavovanie, jazykové vzdelávanie, dôchodkové a životné poistenie....)

Daj nám o sebe vedieť – radi sa stretneme a preberieme detaily spolupráce.

Spoločnosť ponúka velmi zaujímavú príležitosť práce v globálnom prostrediu, stabilné zamestnanie s motivujúcim mzdovým a bonusovým ohodnotením, zamestnanecké výhody, možnosť práce a kariérneho rastu v úspešnom medzinárodnom tíme.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúca minimálne 1 ročná prax a skúsenosť v IT Development oblasti
- znalosť programovacieho jazyka
- programátorské skúsenosti
- developer mind

Analytické a logické myslenie, komunikatívnosť a tímový duch, schopnosť navrhovať riešenia.

Hyundai AutoEver Europe GmbH (HAEE) je plne vlastnená dcérska spoločnosť skupiny Hyundai & KIA Motor Group so sídlom v Soule (Južná Kórea). Spoločnosť Hyundai AutoEver Europe GmbH má svoje európske ústredie v Nemecku a pobočky na Slovensku, v Českej republike a v Rusku. Poskytujeme IT služby, ktoré podporujú inovácie a IT konkurencieschopnosť spoločností Hyundai a KIA v rôznych európskych krajinách v oblastiach ako predaj, vývoj, implementácia a prevádzka výrobných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4521137  Datum zveřejnění: 15.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac