Operátor ve výrobě

Hyundai Steel Czech s.r.o.

Místo práce
Nošovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 Kč - 24 600 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Obsluha výrobní linky příčné dělení plechu - NEJEDNÁ se o pásovou výrobu
* Příprava výroby - navádění materiálu a příprava linky pro výrobu
* Práce ve výrobě
* Balení hotových výrobků
* Manipulace s materiálem
* Směnnost: ranní a odpolední směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní společnosti a příjemné pracovní prostředí
* Úzký pracovní kolektiv (cca. 30 kolegů ve výrobě)
* HPP na dobu určitou s možností prodloužení
* Pravidelné peněžní bonusy, bonusy k pracovním výročím
* Příspěvek na dopravu
* Každoroční růst mzdy
* Množství firemních benefitů
* Firemní akce a team-building
* Dotované závodní stravování/ Stravenky
* Firemní kafeterie
* Dovolená navíc za odpracované roky
* Příspěvek na penzijní/ životní připojištění
* Základní mzda 18 600 Kč/ měsíčně + měsíční osobní ohodnocení ve výši až 2 000 Kč + firemní bonusy (průměrná mzda až 24 600 Kč)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zodpovědnost
* Spolehlivost
* Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost a aktivita
* Dobrou pracovní morálku
* Zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou
* Časová flexibilita, ochota pracovat přesčas

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hyundai Steel je předním výrobcem automobilových výrobků z oceli v Koreji.
Zavedením široké škály nových technologií, rozvojem výroby orientované na budoucnost produktů, prostřednictvím výroby za studena válcovaných výrobků pro osobní automobily a vysokou přidanou hodnotou se nyní stává Hyundai Steel významnou společností na mezinárodní scéně.
ID: 3496592  Datum zveřejnění: 20.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 Kč - 24 600 Kč