Farmaceut

I.V.J., s.r.o.

Miesto práce
Župná 54, Zlaté Moravce, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy (vyplácaná mesačne navyše ku základnej mzde) je cca 200 - 450 € mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydávanie liekov na lekársky predpis, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
Spracovávanie lekársky predpisov
Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania a dávkovania liekov
Kontrolovanie stavu skladových zásob
Objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
Kontrola kvality liečiv a ich správneho uskladnenia

Práca v stabilnej lekárni
Pracovná doba od pondelka do piatku (bez víkendov)
Pracovný čas je 8 hodín
Popri základnej mzde (2500 € brutto) je aj variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne (cca 200 - 450 € mesačne)
Preplácanie poplatku súvisiaceho s členstvom v SLeK
Ďalšie zamestnanecké benefity
Vieme zabezpečiť ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie v oblasti farmácie - podmienka
Vhodné aj pre absolventov VŠ v odbore - Farmácia

Spoločnosť I.V.J., s.r.o. prevádzkuje Lekáreň U Zlatého hada v Zlatých Moravciach už viac ako 20 rokov.
V našej lekárni je vždy na prvom mieste dobro pacienta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Vician
Tel.: +421901724333
E-mail: poslať životopis
ID: 4661253  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac