It makes sense that a company built on reinvention would look for the same thing in the people who work there. IBM is looking for people interested in transforming their experience into a career where real results are delivered for clients all over the world.

Si študent? Poď k nám na plateny internship! (Finance & Accounting)

Auto req ID
104353BR
IBM Business Group
CHQ/OTH
Krajina
Slovakia
Mesto/Okres/Obec
Bratislava
Vyžadované cestovanie
Bez cestovania
Pracovná oblasť
Finance
Pracovná pozícia
Accounting Analyst, Finance Analyst
New Collar pozícia
Áno
Druh pracovného úväzku
Čiastočný úväzok
Druh pracovnej zmluvy
Špeciálne podmienky
Hľadáš INTERNSHIP?

Vyskúšaj si part-time prácu v IBM v účtovníctve a finančníctve už počas TVOJHO štúdia!

IBM opäť pripravuje pre študentov program INTENRSHIP 2018 na oddelení Finance & Accounting s nástupom v apríli.

PRIHLÁS SA UŽ DNES

‘IBM Finance Internship program’ ti umožní zanechať TVOJU stopu v IBM, spoznať rôzne finančné oblasti a oddelenia, získať pracovné skúsenosti a neoceniteľný prehľad o IBM.

Nepotrebuješ predchádzajúce skúsenosti v oblasti financií. Zaujíma nás TVOJ potenciál.

Úspešné ukončenie stáže môže viesť k trvalému pracovnému pomeru v IBM Finančnom centre.

Ponúkame prácu na polovičný úväzok na obdobie jedného roku (22 hodín/týždeň). Prihlás sa čo najskôr a navštív Assessment centrum v marci 2018.

Pozor! Máme limitované množstvo pracovných pozícií!

Čo potrebuješ vedieť:
• Rozprávať po anglicky
• Vedieť logicky rozmýšľať
• Prejaviť záujem o podnikové finančníctvo a byť flexibilný.

Čo Ti ponúkame:
• Naozaj atraktívny plat a benefity
• Zmysluplnú náplň práce od prvého dňa nástupu
• Prieteľských kolegov
• Zaškolenie a vzdelávanie počas celého roka
• Buddy program
• Kontakt a spätnú väzbu od skúsenejších kolegov
• Možnosť získať plný pracovný úväzok v IBM

V prípade otázok napíš na zofia.lasicova@sk.ibm.com.
Prehlásenie o rovnosti príležitostí
Spoločnosť IBM sa snaží vytvárať diverzifikované prostredie a je hrdá, že sa môže radiť medzi zamestnávateľov, ktorí podporujú rovnosť príležitostí. Všetci kvalifikovaní uchádzači budú posudzovaní bez ohľadu na rasu, farbu pleti, vierovyznanie, pohlavie, sexuálnu identitu alebo orientáciu, národnostný pôvod, genetické vlohy, zdravotné postihnutie a vek. Spoločnosť IBM sa tiež zaviazala dodržiavať všetky postupy spravodlivého zamestnávania z hľadiska občianskej príslušnosti a prisťahovalectva.
ID: 3185821   Datum zveřejnění: 9.3.2018