PHP Developer

IceWarp Services s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyvíjíme novou verzi firemního informačního systému a hledáme full-time kolegu, který nám s tím pomůže.

Co používáme?

◾ PHP, HTML, CSS, SASS, JS, Laravel, MongoDB, Bootstrap 4, JSON, XML, Vue

Co požadujeme?

◾ Schopnost myslet systematicky a řešit zadání důsledně.
◾ Na systém jsou kladeny nároky, zodpovědnost při řešení je klíčová.
◾ Z technické stránky po Tobě budeme chtít dobrou znalost jakéhokoli
◾ MVC frameworku, klidně i v jiných jazycích než PHP.
◾ Pracujeme v Laravelu, zkušenost se Symfony nebo Nette by měla v pohodě stačit
◾ Systém má REST API, základní chápání výhodou.
◾ Základní znalost HTML a CSS důležitá.

Zaměstnanecké výhody, benefity

◾ Možnost uplatnění vlastních nápadů.
◾ Flexibilní pracovní dobu
◾ Občerstvení na pracovišti
◾ Možnost práce z domova
◾ 5 sick days za rok.
◾ Možnost vzdělávání v rámci oddělení.
◾ Kariérní růst i možný přechod do jiných oddělení firmy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Základy
PHP Nette - Mírně pokročilý
Symphony - Mírně pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Bootstrap - Mírně pokročilý
JavaScript - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme softwarová firma, která letos oslavila 20. narozeniny, ale i přesto tu převládá startupový duch. Zabýváme se vývojem softwarových nástrojů pro firemní spolupráci a konkurujeme tak zejména velkým hráčům jako je Microsoft a Google. Naším produktem je pracovní email, TeamChat pro týmovou práci, spolupráce na dokumentech v reálném čase, online konference a to vše v zabezpečeném cloudu, na vlastní infrastruktuře. Kromě Česka, kde se odehrává veškeré dění, jsme v USA, Německu a Indii.
ID: 4357221  Datum zveřejnění: 16.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc