Sales Representative

iData Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2022
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda + odmeny na základe dosiahnutia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce Česká republika
- akvizícia nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcu klientelu a udržiavanie vybudovaných vzťahov
- pravidelný kontakt so zákazníkmi
- analýza potrieb zákazníkov
- monitorovanie trhu
- vytváranie obchodných ponúk
- organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
- základy Office

- služobný automobil ( aj pre súkromné účely )
- mobilný telefón ( aj pre súkromné účely )
- notebook
- osobný a kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

- životopis v českom a v anglickom jazyku
- motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Český jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- samostatnosť pri riešení úloh
- technické / logické myslenie
- týmový hráč

iData je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá GPS sledovaním vozidiel, kontrolou PHM, zabezpečením vozidiel a platením mýta na nákladné vozidlá nad 3,5 tony.

Na vývoji sledovacieho systému iTrack pracuje každý deň takmer štyridsať vynikajúcich inžinierov a vývojárov.

Sledovacie jednotky GPS a presné palivové sondy sú vyrábané pod prísnou kontrolou kvality vo výrobnom závode spoločnosti iData, ktoré do vozidiel montujú naši profesionálni technici.

Znalosti a profesionálne skúsenosti našich zamestnancov nám umožňujú uspokojovať individuálne požiadavky klientov na vysokej úrovni. Pomocou systému môžete zvýšiť konkurencieschopnosť svojho podnikania. Vaše náklady sa navyše stanú predvídateľnejšími, a to všetko s nízkymi investičnými a mesačnými prevádzkovými nákladmi.

Vo viacerých európskych krajinách naše dcérske spoločnosti a sieť distribútorov poskytuje GPS sledovanie pre medzinárodných klientov.
ID: 4194306  Datum zveřejnění: 2.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac