Administrativní pracovník / vedoucí prodejny s lodním příslušenstvím

Im-marine s.r.o.

Místo práce
Sladkovského 430, 413 01 Roudnice nad Labem, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
22 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vedení prodejny s lodním příslušenstvím
obsluha e-shopu
balení a výdej zásilek
komunikace s dopravní společností
komunikace se zákazníky
komunikace s dodavateli
vystavování faktur
objednávání a inventura zboží
drobná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP v pracovní době od 8:00 – 17:00 (12:00 – 13:00 obědní pauza)
možnost uplatnění čerstvých absolventů středních škol
fixní pracovní doba
pracovní smlouva na plný úvazek
možnost stravování v místě
zaučení, vedení a odborný dohled až po dobu úplného zaučení

Informace o náboru

V případě zájmu pošlete svůj stručný životopis na adresu:
[email protected] nebo nás kontaktujte na 605 360 600.
Adresa firmy a pracoviště je Sladkovského 430, 413 01 Roudnice nad Labem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

ekonomie, obchod, prodavač železářství, stavebniny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Skladové hospodářství - Základy
Pokladna - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy
POHODA - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemný vzhled a vystupování, komunikativnost, bezúhonnost.
Aktivní přístup k práci a samostatné rozhodování.
Preferujeme kandidáty z okolí Roudnice nad Labem a Štětí.
Znalost oboru není podmínkou, poskytneme potřebné zaučení!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme možnost kotvení a uložení lodí, servis lodí a lodního příslušenství a prodej lodního příslušenství. Vodu chceme pro práci i pro zábavu. Provádíme práci a služby kvalitně s přiměřeným ziskem. Na vodě musí být kvalita, legrace a bezpečno.
Pro více info navštivte naše stránky www.im-marine.cz
ID: 3102115  Datum zveřejnění: 14.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000