Technik technického zázemí (lodní servis)

Im-marine s.r.o.

Místo práce
Sladkovského 430, 413 01 Roudnice nad Labem, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
18.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
28 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádí samostatně:
Provádění prohlídek a technické údržby techniky Im-marine v rozsahu měsíčních kontrol
Prohlídka a servis přívěsů zákazníků
Provádění periodických kontrol STK
Tankování a čištění plavidel a strojové techniky
Přípravu a provádění technický kontrol u plavidel zákazníků
Zařizování nákupů služeb a materiálu
Parkování kotvení a přesun plavidel, přívěsů a strojového parku jak v rámci areálu, tak mimo něj
Příprava a správa montážní dodávky

Provádí asistovaně:
Pomocný mechanik při výjezdech na servis
Provádění asistenci při zkušební jízdě s plavidlem po servisu

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní smlouva HPP
možnost stravování v místě práce
příplatky za práci pro zákazníka
dlouhá historie firmy s dobrým zázemím v Roudnici nad Labem

Informace o náboru

nábor bude probíhat formou osobní schůzky v místě pracoviště

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

automechanik, zámečník, lodní mechanik

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost, základní technické schopnosti a znalosti, odpovědnost za provedenou práci,
Neodmítat zadané úkoly a zodpovědnost za ně.

Řidičský průkaz min. Skupiny B s podmínkou rozšíření na CE do 6. měsíců,
VMP- vůdce malého plavidla, podmínka ukončit zkoušku do 3. měsíců
Vůdce VZV- vysokozdvižné vozíky do 12. měsíců
Vazačský průkaz – ukončit školení do 3. měsíců

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme možnost kotvení a uložení lodí, servis lodí a lodního příslušenství a prodej lodního příslušenství. Vodu chceme pro práci i pro zábavu. Provádíme práci a služby kvalitně s přiměřeným ziskem. Na vodě musí být kvalita, legrace a bezpečno.
Pro více info navštivte naše stránky www.im-marine.cz
ID: 3254069  Datum zveřejnění: 17.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000,-