Obchodný manažér

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 4 000 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie závisí od kvalifikácie, praxe a pracovného nasadenia kandidáta, v prípade výborných pracovných výsledkov, možnosť finančného rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druh práce : Vedúci obchodného oddelenia: riadenie obchodného oddelenia a v rámci tohto oddelenia je vedúci obchodného oddelenia zodpovedný najmä za:

· Získavanie objednávok a zákaziek od zákazníkov s určitou mierou zisku vhodných
pre IMC

· Vedenie obchodných jednaní

· Príprava a sumarizácia podkladov pre cenové návrhy, ponuky, obchodné jednania a
atď.,

· Styk a komunikácia so zákazníkom

· Vedenie tímu obchodníkov, ich koordinácia, motivácia, hodnotenie a zvyšovanie ich
efektivity

· Kontrolu dodržiavania pracovného času svojich podriadených, dodržiavanie BOZP a
smerníc IMC na svojich pracoviskách a za vyvodzovanie disciplinárnych následkov
v prípade ich porušenia

· Organizáciu kalkulácii a tvorbu cenových ponúk v termínoch požadovaných
zákazníkom a má zodpovednosť za rentabilitu zákaziek a hľadanie optimálneho
riešenia pre zákazníka

· Komunikácia priamo s výkonným manažmentom spoločnosti, pravidelné
reportovanie plánov a výsledkov

· Úzka spolupráca s obchodným riaditeľom, plánovanie a realizácia zahraničných
služobných ciest.

· Zodpovednosť za implementáciu stratégie manažmentu spoločnosti a za
zavádzanie nových smerníc IMC do platnosti v rámci oddelenia obchodu

· Práca s PC a s programami zavedenými v IMC,

· Činnosti spojené s obchodnými a výrobnými aktivitami zamestnávateľa,
administratívne a iné práce súvisiace s vyššie uvedenými aktivitami, vykonávať
činnosti podľa príkazov nadriadených.

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- podmienky pre odborný a finančný rast
- priestor pre sebarealizáciu
- podpora pri nadväzovaní nových obchodných vzťahov
- zázemie prosperujúcej a rozrastajúcej sa stabilnej spoločnosti
- tvorivá práca v prostredí širokého spektra výrobkov pre zákazníkov
z najvyspelejších ekonomík sveta
- firemné auto, mobilný telefón
- vyhradené miesto na parkovanie
- stravovanie v novej modernej kantíne
- kolektívne akcie športového, kultúrneho a rodinného zameranie
- podpora zo strany vedenia firmy
- čestné jednanie

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať životopis na uvedenú e-mailovú adresu.
Dovoľujem si upozorniť uchádzačov, že VŠ vzdelanie ,prax v riadení kolektívu a znalosť AJ, je nevyhnutnou podmienkou pre zaradenie do súboru možných uchádzačov o túto prácu. Uchádzačov, ktorí nespĺňajú túto požiadavku do výberu nemôžeme zaradiť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ strojárenského, technického alebo obchodného zamerania.

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

10

- prax v obchodných jednaniach a riadení kolektívu
- VŠ vzdelanie
- prax v tvorbe cien
- organizačné a riadiace zručnosti
- technické myslenie
- ochota vycestovať do zahraničia na krátkodobé návštevy
- vnútorná stabilita
- odolnosť voči stresu
- schopnosť pružne reagovať na zmenu
- lojalita a čestné jednanie
- časová flexibilita

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krajín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4506076  Datum zveřejnění: 17.7.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac