Asistent/Asistentka a podpora pre zákazníkov

IMP Europe s.r.o.

Miesto práce
Neuer platz 6, Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ + dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia vo vykonávaní malých úloh, komunikácia s firmami a partnermi, vybavovanie emailov, komunikácia s klientmi, asistenčné práce. Práca za počítačom, administratíva, rozposielanie emailov, dosledovanie úloh plus jednoduché preklady.

Práca sa bude vykonávať v Klagenfurte v priestoroch našich kancelárií. V krajných prípadoch, ak príde vrchný manažment z ázie, bude potrebné cestovať po Európe asistovať im a pracovať v teréne s počítačom.

bývanie na mieste práce
možnosť mať firmené auto aj na osobné účely
firemné čislo s firmeným telefónom
počítač
a ďalšie benefity podľa pracovitosti a výsledkov.

Možnosť nadštandartného karierneho rastu, práca s Ázijskym manažmentom, skúsenosti v oblasti Ázijskeho trhu, výlety a firemné akcie do exotických destinácií ako Honk Kong, Čína, Malajzia, Turecko a iné ...

Výberové konanie bude uskutočnené na základe dohody. Stači poslať životopis na mail a my si Vás následne pozveme na pohovor/video pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia s klietmi, milý prístup, zopdovednosť, chuť dosahovať výsledky, pracovitosť, chuť učiť sa nové veci, zvládanie stresoých situácií, práca s ľuďmi a vynaliezavosť.

Jazyky sú vždy bonusom a čínstina je vrelo vítaná.
Avšak nemčina je nutná.

IMP Europe je marketingová spoločnosť, ktorá buduje databázu zákazníkov, ktorých následne prepája s firmami. IMP spoločnosť pochádza z Číny a expanduje a rožširuje svoje pôsobenie práve v Európe. Ide o mladú dynamickú firmu v Európe, ktorá má svoje činnosti už rozbehnuté v krajinách ako Švajčiarsko, Nemecko, Slovensko, Česko, Poľsko, Rakúsko, Slovínsko a naďalej sa rozrastá.
ID: 3202403  Datum zveřejnění: 1.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100€ + dohodou