Ppc specialista

IMP net s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Šimáčkova 674, 628 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:IMP net s.r.o., IČ 28351801
Pracoviště:IMP net s.r.o. [845], Šimáčkova 674/137, 62800 Brno 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme PPC specialistu do našeho týmu. Schopného člověka, který se ve světě internetové reklamy placené za proklik skutečně vyzná.

Znáš Větrovku a její blog? Nedá ti spát, když klient na PPC prodělává peníze? A zkousíš ladit kampaně i ve chvíli, kdy relativně fungují?
Pak jsi náš člověk.

Co od tebe očekáváme?

že máš nějaké zkušenosti s PPC (AdWords, Sklik),
že jsi někdy pracoval(a) se zbožovými porovnávači a víš, jak je spravovat,
že tě online marketing baví a neustále se v něm vzděláváš,
že máš v hlavě spoustu nápadů, které se nebojíš prezentovat,
že pro tebe práce není jen zdrojem peněz, ale taky zábavou.
Co ti na oplátku nabízíme?

pohodový kolektiv mladých a skvělých lidí,
pomocnou ruku od odborníků kdykoliv ji budeš potřebovat,
účast na odborných školeních a přednáškách,
no a hlavně pěkné peníze.
Je úplně jedno, jestli chceš pracovat na HPP, dohodu nebo třeba živnost. Nebo že občas potřebuješ home office. Prostě nám napiš na [email protected] - odpovíme úplně každému.

A pokud si potom plácneme, budeš pracovat v krásném domečku v Brně-Líšni. Bez stresu a ruchu ukřičeného velkoměsta.

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11701790747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou