Corporate finance - Analytik

Impact Advisors, a.s.

Hany Meličkovej, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacNástupný plat od 1 500€ /mesiac podľa seniority + participácia na finančných bonusoch podľa dosiahnutých výsledkov. Konkrétna výška mesačnej mzdy (vrátane jej úpravy po skúšobnej dobe) bude závisieť od skúseností kandidáta a bude predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť pracovať v dynamickej poradenskej spoločnosti a spolupodieľať sa na zaujímavých transakciách – corporate finance poradenstvo, transakčná podpora, capital raising alebo financial controlling.
Budeš aktívne prítomný pri realizácii transakcií a profesne sa zdokonaľovať a získavať nové skúsenosti v tíme dlhoročných corporate finance profesionálov, každý s viac ako 20 ročnými skúsenosťami.
Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosť s corporate finance – najmä s prácou s excelom pri príprave business a finančných plánov, analýzami spoločností a sektorov, ideálne aj s valuáciami spoločností. Kolegu, ktorý ovláda prácou s Excelom a PowerPointom, má výrazné analytické schopnosti, schopnosť pracovať v dynamickom kolektíve a pokročilú znalosť anglického jazyka.
Ponúkame Ti takúto pracovnú náplň:
• zabezpečenie, príprava, spracovanie a analýza business a finančných dát
• tvorba finančných modelov, business plánov a príprava prezentácií
• príprava podkladov a analýz potrebných pre získanie financovania, oceňovanie a finančné riadenie projektov
• participácia pri prieskume a príprave údajov na účely due diligence
• analýza domáceho a zahraničných trhov za účelom nových príležitostí
• komunikácia s financujúcimi bankami a investormi
• podpora pri rozhodovaní o operatívnych ako aj investičných záležitostiach
• príprava podkladov a komunikácia s finančnými/právnymi poradcami pri transakciách;
• spolupráca pri tvorbe a prezentácií dát pre interné účely ako aj pre poskytovateľov kapitálu a iné subjekty.

• participácia na finančných výsledkoch spoločnosti (finančné bonusy)
• telefon a notebook
• férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas
• možnosť Home office, podľa dohody a aktuálneho stavu projektov
• možnosť preplatenia užitočných vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Karlova ves)
• priateľská atmosféra a skutočne tímový duch
• firemný teambuilding viackrát ročne

Ak Ťa pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis. Termín nástupu čo najskôr, prípadne dohodou. Súčasťou pohovoru bude aj praktické preskúšanie uvedených jazykových a odborných znalostí.
Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.
Kontakt: Dalibor Ciglan, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Technické, Matematicko-štatistické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát by sa mal vyznačovať:
• preferujeme 3 roky skúseností v oblasti finančného auditu/poradenstva alebo na obdobnej pozícii
• výborným analytickým, logickým myslením
• samostatnosťou, spoľahlivosťou a presnosťou
• zmyslom pre detail, zameraním na výsledky a kvalitu práce
• chuťou učiť sa, pracovať na sebe a rozvíjať svoje zručnosti
• tímovým duchom a otvorenou komunikáciou
• nadšením pre prácu a potrebou byť užitočným
• vysokým pracovným nasadením a orientáciou na výsledky
• odolnosťou voči stresu a flexibilitou.

Skupina Cabernet Finance je dynamická poradenská spoločnosť, aktívna v oblasti poradenstva pri fúziách, akvizíciách a komplexného poradenstva corporate finance, už od roku 2006. Skupina má spoločnosti na českom a slovenskom trhu a aktuálne zakladá svoju novú pobočku na Slovensku, ktorá bude popri existujúcich aktivitách zastrešovať aj social impact poradenstvo.
Náš tím tvoria skúsení investiční bankári, ktorí majú dlhoročné znalosti a skúsenosti s transakciami v strednej Európe a rozhodli sa svoje predchádzajúce poznatky zúročiť vo vlastnej spoločnosti.
Cabernet Finance je súčasťou siete AICA, ktorú exkluzívne reprezentuje na Slovensku; AICA je celosvetová sieť nezávislých poradenských spoločností.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4344689  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac