Svářečský inženýr

IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.

Místo práce
Rosice u Brna, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste připraveni zvládat vysoké pracovní nasazení? Jste flexibilní osobnost a nechybí Vám analytické myšlení? Chcete vést a motivovat pracovní tým? Nehledáte pouze volné pracovní místo, ale zejména prostor, ve kterém se může realizovat? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, přijměte naši výzvu a staňte se součástí našeho zkušeného a sehraného týmu profesionálů!

Co Vás čeká:
• programování svařovacích strojů a zařízení (svařovací roboty)
• technologická podpora výroby v oblasti svařování
• tvorba norem a směrnic pro svařování kovů
• vedení technické dokumentace
• tvorba svařovací technologie a postupů svařování kovů
• zajištění chodu svařovacích zařízení v organizaci
• kontrola kvality v oblasti sváru
• provádění analýz a spolupráce na nových technických řešení procesu svařování
• zajišťování technologických změn
• podílení se na řešení výzkumných úkolů v oblasti svařování kovů
• stanovování způsobu kontroly jakosti a technických zkoušek
• kontrola dodržování technologie a postupů svařování
• komunikace s klienty ohledně technických specifikací a řešení případných problémů
• vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků a nastavení kritérií odměňování
• spolupráce s ostatními útvary společnosti
• koordinace obsahu a forem vedení příslušné dokumentace

Naše požadavky:
• VŠ vzdělání v oboru strojírenství
• předchozí praxe min. 5 let na obdobné pozici ve výrobním podniku
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• znalost NJ/AJ
• časová flexibilita (občasné služební cesty)
• důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
• dobré komunikační schopnosti
• schopnost plánování a organizování práce
• schopnost vést a motivovat pracovní tým
• analytické a logické myšlení
• proaktivní a iniciativní přístup
• ochota učit se novému a dále se vzdělávat
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme Vám:
• příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností
• možnost spoluúčasti na projektech napříč společností
• motivující mzdové ohodnocení
• pohyblivou složku mzdy dle dosažených výsledku
• zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti
• možnost profesního růstu
• příspěvek na stravování

Pracoviště
• Rosice u Brna

V případě Vašeho zájmu nám pošlete Váš strukturovaný životopis.

Máte-li zájem o více informací, prosím, neváhejte nás kontaktovat!

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí na dobu jednoho roku. Souhlas můžete zrušit dříve odvoláním v písemné formě. Poté budou Vaše životopisy a další osobní materiály skartovány.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme strojírenskou firmou s historií sahající do roku 1995. Těžiště naší činnosti leží v opracování kovů, výrobě náročných svařenců a ocelových konstrukcí. Zabýváme se jak prototypy, tak i sériovou výrobou, od jednoduchých výrobků až po produkty s vysokými nároky na přesnost obrábění, následnou povrchovou úpravou a komplexní montáží. Dodáváme komponenty pro stavební a zemědělské stroje, úklidová vozidla, obráběcí stroje a strojní zařízení. Rozsáhlé zkušenosti v uvedených oblastech jsou podpořeny špičkovým konstrukčním týmem. Spolupracujeme s celou řadou tuzemských i zahraničních renomovaných partnerů a nadnárodních koncernů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3870648  Datum zveřejnění: 14.9.2020