Obchodní zástupce

Imperia Bios' s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
21.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč + osobní ohodnocení až do výše 60% hrubé mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci expanze českého výrobního podniku po České republice , hledáme obchodního zástupce .
Agenda
- Akvizice nových velkoobchodních i maloobchodních partnerů na území České republiky
- Samostatné vedení obchodních jednání .
- Vyjednávání obchodních podmínek, tvorba cenových nabídek a uzavírání
kontraktů.
- Důraz na vysoký zákaznický servis.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní pracovní prostředí, služební automobil i k soukromému použití, mobilní telefon, notebook a stravenky.

Informace o náboru

Prosíme o zaslání životopisu. Uchazeči budou informováni o pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Chemický průmysl, tabákový průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, cílevědomost, ochota cestovat, umění vyjednávat a příjemné vystupování.
Upřednostníme kandidáty, kteří mají zkušenost s vedením obchodních jednání.
Aktivní "Vaper" výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Imperia Bios' s.r.o. vznikla primárně za účelem potřeby českého výrobního podniku pro výrobu a okamžitou distribuci nikotinových bází a náplní do elektronických cigaret na území České republiky. Tato činnost je vykonávána v souladu s Tobacco Products Directive direktivou EU (2014/40/EU) a jejím platném znění.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3517963  Datum zveřejnění: 17.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč + osobní ohodnocení až do výše 60% hrubé mzdy