Truhlář / Stolár / Montér do Německa s atraktivní mzdou

IMS GmbH

Místo práce
Stuttgart, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
25.01.2021
Mzdové podmínky (brutto)
2 800 EUR/měsícod12€ hodinová mzda od 40€ dieta na den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Výroba a montáž nábytku, oken, dveří
● Montáž a demontáž zařízení(plast, dřevo, kov)
● Suchá výstavba, sádrokartony
● Restaurování nábytku
● Výstavba a rekonstrukce interiérů (např. bytové domy, obchody)
● Práce se štětcem, válečkem, natírání
● Příprava barev

Zaměstnanecké výhody, benefity

○ Zajištěné ubytování
○ Smlouva na dobu neurčitou
○ Nadtarifní mzda a včasná platba
○ Zálohy každý týden
○ Vánoční prémie a za doporučení zaměstnance 500€
○ Zajištění nářadí a pracovního oblečení
○ Osobní přístup na místě i v kanceláři
○ Možnost převzetí firmou a práce v týmech

Informace o náboru

Zasílejte Váš životopis
případně i certifikáty a další profesní dokumenty
na email [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Zprostředkováváme práci po celém Německu s centrálou v Berlíně. Dle Vaších možností a schopností jsme Vám schopni nabídnout práci na míru přímo pro Vás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

dřevozpracujicí průmysl

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✓ Fyzicka zdatnost a schopnost práce v mladém kolektivu
✓ ukončené odborné vzdělávání či praxe v elektrotechnickém průmyslu
✓ Samostatný způsob práce
✓ Dobrá znalost němčiny
✓ Schopnost práce v týmu a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme inovativní a férová pracovní agentura. Pro osoby hledající práci nalezneme vhodnou pozici pro rozvoj kariéry. Naším krédem je: ,,Vhodný pracovník ve správný čas a na správném místě''. Naše firma zprostředkovala práci velkému počtu zaměstnanců. Jsme kompetentními poradci ve všech otázkách lidských zdrojů, jak pro uchazeče o práci, zaměstnance, tak i firmy.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3903716  Datum zveřejnění: 23.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/měsíc