Можливість для людей з України

Pracovník v betonářské výrobě (34 000 - 42 000 kč)

IMV Agency s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
13.06.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 140 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o výrobu betonových prefabrikátů, sestavování a ukládání výztuže do forem připraených k zabetonování, úprava povrchů betonu.

Výroba betonových dílců pomocí aplikace cementopískové směsi do připravených forem.

Stahování, válečkování, gletování betonové směsi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadprůměrné platové ohodnocení

Jednosměnný provoz

Ubytovaní zdarma

Moznost dostat předem penize do prvni vyplaty

Informace o náboru

Fyzická zdatnost a manuální zručnost

Kladný přístup k práci a učení se novým věcem

Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a cit pro detail

Bez praxe

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jsme firma s 20 letou historií zabývající se výrobou betonových prefabrikátů a železobetonových sociálních zařízení. Neustále se rozrůstáme, a proto do našeho týmu v provozovně u Brna, hledáme nového kolegu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zajištujeme pro pracovníky praci především ve výrobních provozech, skladech a různých dělnických profesí, hotelech. Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.
ID: 4350119  Datum zveřejnění: 8.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 140 Kč/hod.