Fínsko - operátorka do výroby klobás s praxou na vákuových strojoch !

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Kannus, Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,64€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta produkčných pracovníkov na výrobu klobás.

Náplňou práce je obsluha vákuového plniva Hartmann.

Dĺžka kontraktu je od 03.04.2018 do 31.08.2018 s možnosťou predlženia.
Pracuje sa 30 – 40 hod./týž., pondelok – piatok 07:00 – 15:30.

- Fínska pracovná zmluva
- výplata 2x za mesiac
- zamestnávatel prispieva na ubytovanie
- neúčtujeme si žiadne sprostredkovateľské poplatky

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected]. Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Fínska personálna agentúra zaoberajúca sa zamestnávaním pracovníkov vo výrobe a priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

- Prax s výrobou klobás na vákuových strojoch
- Základy anglického jazyka – A2
- Hygienické minimum

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3375680  Datum zveřejnění: 28.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12,64€/hod.